Yandex Metrica

Meteoroloji'den o il için şiddetli yağış uyarısı! Sabah saatlerinde etkili olmaya başladı

Meteoroloji'den o il için şiddetli yağış uyarısı! Sabah saatlerinde etkili olmaya başladı

Meteoroloji ve AFAD bugün için Antalya'ya kuvvetli ve şiddetli yağış uyarısında bulundu. Kentte sabah saatlerinden itibaren sağanak yağış etkisini göstermeye başladı.

Yaşam

23.01.2024, 20:35

Meteoroloji ve AFAD tarafından bugün için uyarılan Antalya'da kuvvetli ve şiddetli yağış etkisini sabah saatlerinden itibaren göstermeye başladı. 

Dilan Polat yine gündemden düşmüyor! Mahkeme Adli Tıp raporunu inceledi! Tahliye talebinin gerekçesi o detayla ortaya çıktı Dilan Polat yine gündemden düşmüyor! Mahkeme Adli Tıp raporunu inceledi!... Haberi Görüntüle

SAĞANAK UYARISI YAPILMIŞTI

Sabah ssatlerinde işe gitmek isteyen sürücüler ve yayalar ani bastıran sağanak nedeniyle zor anlar yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son verilerine göre, Isparta ve Burdur'un doğusunda yerel olarak kuvvetli ve çok kuvvetli (metrekareye 21-75 kilogram), Antalya merkez ve doğusunda yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli (metrekareye 51-100 kilogram) sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörüldüğü açıklanmıştı.

Yetkililer, şiddetli yağışlarla sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, güney kesimlerde yerel dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar, yükseklerde buzlanma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmasını istemişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading