Yandex Metrica

Mahkemeden Cem Yılmaz'a nafaka şoku! 'Cimriyim ve çocuğumla ilgilenmiyorum' açıklaması ortalığı karıştırdı!

Mahkemeden Cem Yılmaz'a nafaka şoku! 'Cimriyim ve çocuğumla ilgilenmiyorum' açıklaması ortalığı karıştırdı!

Geçtiğimiz aylarda ünlü komedyen Cem Yılmaz eski eşi Ah Yağtu ile nafaka krizi yaşamaya başlamıştı. 10 bin dolar nafaka ödemesi gerekirken Cem Yılmaz nafakayı fazla bulmuş, ödemek istemediğini belirtmişti. Ancak mahkeme Yılmaz'ın 10 bin dolarlık nafakayı ödemesinin devamına karar verdi. 

Yaşam

25.05.2024, 13:01

2012 yılında ünlü oyuncu Ahu Yağtu ile dünya evine girmiş Kemal adında bir çocukları olmuştu. Ancak çift bir yıl evli kaldıktan sonra yolları ayırmıştı.

Çiftin boşanmalarının ardından Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz çiftinin çocukları Kemal için 10 bin dolar nafaka ödemesi kararlaştırılmış, Cem Yılmaz ise kabul etmişti. 

David Beckham ünlü mankenle yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı! Victoria Becham yatakta bastı! David Beckham ünlü mankenle yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı! Victoria... Haberi Görüntüle

NAFAKAYI FAZLA BULDU

Ancak çiftin arasında son yıllarda nafaka krizi baş göstermiş, Yılmaz 10 bin dolarlık nafakayı fazla bularak 40 bin TL'ye indirilmesini talep etmişti. 

Ancak Yağtu, oğlunun eğitim masraflarının arttığını belirterek talebin reddedilmesini istemişti. Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu arasında yaşanan kriz sonrasında ise mahkeme nafaka krizinde son noktayı koydu.

Artık kimse işsiz kalmayacak! Bu meslekler 2025 yılına damgasını vuracak! Artık kimse işsiz kalmayacak! Bu meslekler 2025 yılına damgasını vuracak! Haberi Görüntüle

MAHKEME SON NOKTOYU KOYDU

Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, İstinaf Mahkemesi kararı onayladı ve Cem Yılmaz'ın eşi Ahu Yağtu'ya 10 bin dolar nafaka ödemesinin devamına karar verdi. 

Nihat Doğan herkesi şok etti! Aldatma itirafı... Nihat Doğan herkesi şok etti! Aldatma itirafı... Haberi Görüntüle

CEM YILMAZ'IN SÖZLERİ OLAY YARATTI

Mahkeme sonrası ise Cem Yılmaz sosyal medya hesabı X üzerinden şaşırtan bir açıklamada bulundu. Yılmaz,  "Evet bütün haberler, yorumlar haklı..Cimriyim ve çocuğumla ilgilenmiyorum. (Bu bilinen bir gerçek) ve tabi ki oğlumu tek başıma yaptım. İyi eğlenceler… Minik not 11 yıl önce boşandım. (Dünyada bir ilk)"  dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading