Yandex Metrica

Sitede Ara

Kızılcık Şerbeti'nde üzen veda! Ünlü oyuncu diziden ayrılık kararı aldı!

Kızılcık Şerbeti'nde üzen veda! Ünlü oyuncu diziden ayrılık kararı aldı!

Ekranların sevilen dizisi Kızlıcık Şerbeti'nde Rüzgar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Yiğit Kiraz diziden ayrılıyor. Ünlü oyuncunun yeni projesi için diziden ayrılacağı öğrenilirken yarışma programı sunacağı öğrenildi. 

Yaşam

25.05.2024, 18:01

Cuma akşamları Show TV'de ekranlara gelen ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Ceren Yazıcıoğlu, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizide hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı.

Aşk dedikoduları yeniden alevlendi! Hadise ve Kerem Bürsin'den aşk iddialarına yanıt! Aşk dedikoduları yeniden alevlendi! Hadise ve Kerem Bürsin'den aşk iddialarına... Haberi Görüntüle

RÜZGAR KARAKTERİNE VEDA

Diziye Rüzgar karakteri ile giren ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı diziden ayrıldığı öğrenildi. 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre ünlü oyuncu Yiğit Kiraz'ın, Nursema'ya olan aşkını açıklamasının ardından rolü gereği diziden ayrıldığı öğrenildi.

Sosyal medya bu videoyu konuşuyor! Otizimli öğrenci mezuniyet törenine alınmadı! Aile çileden çıktı: Bıktım artık... Sosyal medya bu videoyu konuşuyor! Otizimli öğrenci mezuniyet törenine alınmadı!... Haberi Görüntüle

YENİ PROJESİ İÇİN DİZİYE VEDA ETTİ

Ünlü sanatçının CNBC-e'de yaz boyunca Letterbox Türkiye programını sunacağı için diziye veda ettiği öğrenildi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading