Yandex Metrica

Kızılcık Şerbeti Abdullah değişti mi? Yeni Abdullah kim?

Kızılcık Şerbeti Abdullah değişti mi? Yeni Abdullah kim?

Show TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti'nin deneyimli oyuncusu Settar Tanrıöğen beyin kanası geçirmişti. Dizide Abdullah Ünal karakterini canlandıran oyuncunun diziden ayrıldığı iddia edildi. Peki Kızılcık Şerbeti Abdullah değişti mi? Yeni Abdullah kim? Dizinin yapımcısı Gold Film'in yeni oyuncu ile Abdullah Ünal karakterine devam etme kararı aldığı belirtildi. 

Yaşam

08.04.2024, 07:41

Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah karakterini canlandıran Settar Tanrıöğen geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmış ve beyin kanaması geçirdiği öğrenilmişti. Settar Tanrıöğen'in tedavisi devam ederken tecrübeli oyuncunun diziye devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Yapılan son iddiaya göre Abdullah Ünal'ın yerine yeni bir oyuncu ile karaktere devam edileceği belirtildi.

Rüyada kanarya görmek ne demek? Rüyada sarı kanarya görmek ne anlama geliyor? Rüyada kafeste kanarya görmek iyi midir? Rüyada kanarya görmek ne demek? Rüyada sarı kanarya görmek ne... Haberi Görüntüle

KIZILCIK ŞERBETİ ABDULLAH DEĞİŞTİ Mİ?

'Abdullah Ünal' karakteri yeni oyuncu ile diziye devam edecek. Bu rol için Ahmet Mümtaz Taylan ile anlaşıldığı iddia edildi. 

İbrahim Tatlıses ile oğlu arasındaki gerilim tırmanıyor! 'Akıl sağlığım yerinde' demişti! Mahkeme ünlü sanatçı hakkında son kararını verdi! İbrahim Tatlıses ile oğlu arasındaki gerilim tırmanıyor! 'Akıl sağlığım yerinde'... Haberi Görüntüle

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ ABDULLAH KİM?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre şirket yaptığı açıklamada “Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…” satırlarına yer verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Yaşam


Loading