Yandex Metrica

Sitede Ara

Karayip Korsanları geri dönüyor: Johnny Depp filmde yer alacak mı?

Karayip Korsanları geri dönüyor: Johnny Depp filmde yer alacak mı?

Karayip Korsanları'nın yapımcısı Jerry Bruckheimer'den tüm dünyayı yerinden oynatacak açıklama geldi. 2017 yılında 5.'si çekilen filmin 6.'sının çekilip çekilmeyeceği açıklandı.  

Yaşam

23.05.2024, 15:53

Karayip Korsanları'nın yapımcısı Jerry Bruckheimer, en son 2017 yılında çekilen filmin devam edip etmeyeceği hakkında merak edilenleri cevapladı. Bruckheimer, filmde Johnny Depp'in yer alıp almayacağını merak eden izleyicilerin de merakını giderecek açıklamalarda bulundu. Peki filmin yenisi için çekimlere başlanacak mı? Johnny Depp rol alacak mı?

ABD'li oyuncu Johnny Depp eski eşi Amber Heard ile çalkantılı bir boşanma süreci geçirmişti. Bu 'iftira' davası, ünlü oyuncu Depp'in kariyerini olumsuz yönde etkiledi.

Karayip Korsanları'nın yapımcısı Bruckheimer ise Kaptan Jack Sparrow karakterini canlandıran Depp'in film serisine devam edip etmeyeceği yönünde çıkan iddialara son noktayı koydu.

Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu çapkınlığı bitmedi! Kızından yaşça küçük yeni aşkı ile görüntülendi! Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu çapkınlığı bitmedi! Kızından yaşça... Haberi Görüntüle

JOHNNY DEPP GERİ DÖNÜYOR MU?

Amber Heard tarafından iddia edilen 'Şiddet' ve 'Cinsel istismar' iddiaları nedeniyle Karayip Korsanları serisinden çıkartılan Johnny Depp ile ilgili yapımcı Bruckheimer tarafından bir açıklama geldi.

Jerry Bruckheimer, oyuncunun altıncı filme dönüp dönmeyeceği ile sorulara, "Şu anda değil" açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncu riskli bir ameliyat geçirdi! Hastanedeki odasından son durumunu paylaştı Ünlü oyuncu riskli bir ameliyat geçirdi! Hastanedeki odasından son durumunu... Haberi Görüntüle

HALA BİR FIRSAT VAR

Weekly'e röportaj veren Bruckheimer, açıklamalardıan birden fazla film üzerinde çalıştıklarını duyurmuş, Margot Robbie'nin Karayip Korsanlari serisine dahil olabileceğini müjdelemişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading