Yandex Metrica

Sitede Ara

İngiliz Kraliyet ailseinin bahtsız gelini Kate Middleton'dan haber var! Kansere yakalanan prensesin sağlık durumu açıklandı!

İngiliz Kraliyet ailseinin bahtsız gelini Kate Middleton'dan haber var! Kansere yakalanan prensesin sağlık durumu açıklandı!

Prens William'ın eşi olan İngiltere Prensesi Kate Middleton'un geçtiğimiz Kasım ayı karnından ameliyat olmasının ardından kamuoyunda yer almaması geniş yankı uyandırmıştı. Kansere yakalanan prensesin sağlık durumu hakkında ilk açıklama geldi.

Yaşam

21.05.2024, 10:23

Kraliyet ailesinin sevilen isimlerinden olan Galler Prensesi Kate Middleton'un geçtiğimiz Kasım ayında karnından ameliyat olmuş ancak aylarca herhangi bir etkinlikte bulunmaması İngiliz halkının dikkatinden kaçmamıştı.

Yüzükler bu yul takılacak mı? 2024'te hangi burçlar dünya evine girecek? İşte bu yıl evlenme olasılığı en yüksek olan o 4 burç! Yüzükler bu yul takılacak mı? 2024'te hangi burçlar dünya evine... Haberi Görüntüle

İNGİLİZ HALKINDAN TEORİLER 

İngiliz halkı ise Kate Middleton'un da Lady Diana gibi eşi tarafından aldatıldığı iddia edilmiş hatta ameliyat masasından kalkamayarak öldü dahi söylenmişti. 

Kensington Sarayı ise o iddialara çocuklarıyla çekilmiş fotoğraflarıyla gayet sağlıklı olduğunu göstermiş ancak basına servis edilen fotoğrafların ise yapay zeka ile oluşturulduğu öğrenilmişti. 

Prens William'ın, ise Kate'nin yakın arkadaşı Lady Hanbury ile ilişkisi olduğu ve Kate'nin çocukları da alarak saraydan ayrıldığı iddia edilmişti. 

Güney Koreli heyetten vefa örneği! Konyalı Kore Gazisinin önünde diz çöküp yere kapandılar! O anlar sosyal medyada viral oldu! Güney Koreli heyetten vefa örneği! Konyalı Kore Gazisinin önünde diz... Haberi Görüntüle

KANSERE YAKALANDIĞI AÇIKLANMIŞTI

Ancak Kensington Sarayı sansasyonel iddialara daha fazla dayanamayarak resmi bir açıklama yapmış ve Prenses Kate Middleton'un kansere yakalandığını ve uzun sürecek olan bir tedavi sürecine gidiklerini açıklamıştı. 

Naptın sen Dilan? Ünlü oyuncu Cannes Film Festivali'ndeki tarzıyla eleştiri oklarının hedefi oldu! Naptın sen Dilan? Ünlü oyuncu Cannes Film Festivali'ndeki tarzıyla eleştiri... Haberi Görüntüle

MİDLETON'UN  SAĞLIK DURUMU HAKKINDA YENİ GELİŞME

42 yaşındaki Galler Prensesi Middleton'un ise 'koruyucu kemoterapi' alacağı öğrenildi. 

Kraliyet Uzmanı Richard Fitzwilliams'ın yaptığı açıklamaya göre ise, Kate'nin tedavisinin planlandığı gibi ilerlediğini duyurdu.

Kate gibi Kral Charles'in de kansere yakalandığı her iki kraliyet ailesi üyesinin tedavilerinin devam ettiği ancak kraliyet işlerinden uzak kalmaları gerektiği vurgusu yapıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading