Yandex Metrica

İbrahim Kutluay ve eşi Edvina Sponza'nın ''mahallemden defol git'' kavgası sonrasında akılalmaz gelişme! Sokak ortasında kavga sonrası ''asla olmaz'' demişlerdi.

İbrahim Kutluay ve eşi Edvina Sponza'nın ''mahallemden defol git'' kavgası sonrasında akılalmaz gelişme! Sokak ortasında kavga sonrası ''asla olmaz'' demişlerdi.

Türkiye'nin en başarılı basketbolcularından olan İbrahim Kutluay'ın 11 yıldır ilişkisi olduğu EdvinaSponza ile sokakta karşılaşmış ve biribirlerine hakaret ederek bağıra çağıra kavga etmişlerdi. Çiftin ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı. Çiftin ''asla olmaz'' dediği ilişki yeniden başladı.

Yaşam

16.04.2024, 15:08

Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay 2005 yılında eski eşi Demet Şener ile dünya evine girmiş çiftin İrem ve Ömer adında iki çocukları olmuştu.

18 Nisan 2024 Survivor’da kim elendi? Adaya veda eden yarışmacıdan çarpıcı açıklamala! 18 Nisan 2024 Survivor’da kim elendi? Adaya veda eden yarışmacıdan... Haberi Görüntüle

11 YILLIK SEVGİLİSİ ARASINDA SORUNLAR BİTMİYOR

2018 yılında eşi ile yolları ayıran Kutluay, 11 yıldır da ayrılıp barıştığı sevgilisi Edvina Sponza ile arasında yaşadıkları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Kim Milyoner Olmak İster'de skandal anlar! Soruyu bilemedi, yarışmayı terk etti! Kim Milyoner Olmak İster'de skandal anlar! Soruyu bilemedi, yarışmayı terk... Haberi Görüntüle

SOKAK ORTASINDA BAĞIRA ÇAĞIRA KAVGA 

İkilinin geçtiğimiz ay Bebek Sahil'de karşılaşmış, kuaför çıkışı Sponza'yı gören Kutluay ise ''ne işin var burada?'' diyerek sinirlenmişti. 

İkili arasında küfürlü atışmalar yaşanmış daha sonrasında ise "Defol git, mahallemde ne işin var" diyerek sokak ortasında çığlık çığlıpa kavgaya tutuşmuşlardı.

Sponza ise; "Sana mı soracağım, asıl sen git" diyerek karşılık vermişti. Olayı doğrulayan Sponza ise "Maalesef doğru. Böyle bir şey oldu" demişti. 

Aysu Keskin ile Ronaldinho sevgili mi? Ronaldinho'nun sevgilisi Survivor Aysu mu? Aysu Keskin ile Ronaldinho sevgili mi? Ronaldinho'nun sevgilisi Survivor Aysu... Haberi Görüntüle

''ASLA BİRLİKTE OLMAM'' DEMİŞTİ

Sponza'ya muhabirler ise; ''yeniden birlike olur musunuz?'' sorusuna ''Asla'' yanıtını vermişti. 

Shakira, Emily in Paris'in yıldızı ile aşk yaşamaya başladı! Yeni aşka yelken açan şarkıcının arkadaşları endişeli! Shakira, Emily in Paris'in yıldızı ile aşk yaşamaya başladı! Yeni... Haberi Görüntüle

ÇİFTİN YOLLARI YENİDEN KESİŞTİ

İbrahim Kutluay ve Sponza ikilisinden fhlaş bir haber duyuldu. Çiftin geçtiğimiz günlerde Bebek Parkında yürüyüşe çıktığı ve yeniden mutlu bir şekilde kaldıkları yerden devam ettikleri dikkat çekti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading