Yandex Metrica

Fenomen Yazgül, Esra Ezmeciye anlattıklarıyla kan dondurdu! Ezmeci 'tövbe tövbe' diyerek yayının sesini kesti!

Fenomen Yazgül, Esra Ezmeciye anlattıklarıyla kan dondurdu! Ezmeci 'tövbe tövbe' diyerek yayının sesini kesti!

Beyaz TV ekranlarında Esra Ezmeci'nin sunumuyla ekranalra gelen Yeni Baştan programına katılan TikTok fenomeni Yazgül anlattıklarıyla şaşkınlık yarattı. Daha önce de Esra Erol'a katılan Yazgül'ün anlattıkları Ezmeci'nin yayının sesini kısmasına neden oldu.  

Yaşam

20.05.2024, 19:54

ATV'nin ünlü programını sunan ve ilk olarak Esra Erol'a çıkan Tiktok fenomeni Yazgül, şimdi ise Beyaz TV'de Esra Ezmeci ile Sil Baştan programına katıldı. 

Kıskançlık krizi evliliklerini bitirmişti! Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan boşanma nedenini tüm gerçekleriyle itiraf etti! Kıskançlık krizi evliliklerini bitirmişti! Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan boşanma... Haberi Görüntüle

'TEK SUÇUM GÜZEL OLMAK'

TikTok'ta fenomen olan Yazgül programada uğradığı tacizi bir bir anlattı. Yazgül, ''tek suçum güzel olmak, eltimin felçli olan kocası tarafından tacize uğradım'' diyerek, herşeyi açık açık anlattı.

'Sahtekarlığı bırakıyorum' diyerek itiraf etti! Kendall Jenner açıklamalarıyla bombayı patlattı! 'Sahtekarlığı bırakıyorum' diyerek itiraf etti! Kendall Jenner açıklamalarıyla bombayı patlattı! Haberi Görüntüle

EZMECİ YAYININ SESİNİ KAPATTI

Yazgül ''sarılmaya kalktı'' dedikten sonra fenomenin sesi yayından alındı ve Ezmeci ''tövbe tövbe neyse şaşırdık kesildi de orası.. o kadar açık konuşamıyoruz burada RTÜK var'' dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Loading