Bolu merkez Sağlık Mahallesi Esat Sokak'ta bulunan 5 katlı apartmanın garajında henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Apartmanı dumanlar sarında vatandaşlar evlerini terk ederek durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Garajda çıkan yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle dairelere sıçramadan söndürüldü.
![Seren Serengil'in hedefinde bu kez Çağla Şıkel var! Sözleriyle ünlü mankeni yerden yere vurdu: Ne boş kadınsın sen...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/cagla-serengil.webp)
KEDİLERİNİN EVDE OLDUĞUNU SÖYLEDİ
Apartman sakinlerinden bir kadının itfaiye ekiplerine evinde kedilerinin bulunduğunu söyledi ve kontrol etmelerini istedi. Çatı katından daireye giren itfaiye ekipleri sağlık durumlarının iyi olduğunu gördükleri ve yakalayamadıkları kedileri bırakarak aşağı indi.
![Seren Serengil'in hedefinde bu kez Çağla Şıkel var! Sözleriyle ünlü mankeni yerden yere vurdu: Ne boş kadınsın sen...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/cagla-serengil.webp)
"KEDİLERİMİ GETİRSEYDİNİZ HAKKIMI HELAL EDECEKTİM"
İtfaiye eri, kedilerini bekleyen kadına, "Kedileriniz çok sağlıklı, ben onları tutamadım; çok ürkmüş hayvanlar. Evinizde bir tane dahi duman yok ama sadece halılarınız biraz battı. Hakkınızı helal edin" dedi. İtfaiye erinin helallik istediği kadın ise, "Keşke kedilerimi getirseydiniz, o zaman hakkımı helal edecektim" şeklinde cevap verdi.