Yandex Metrica

Dubaili milyarder ailenin teklifini reddetti! Can Yaman o teklifi işte bu sözlerle geri çevirdi!

Dubaili milyarder ailenin teklifini reddetti! Can Yaman o teklifi işte bu sözlerle geri çevirdi!

ünlü oyuncu Can Yaman Türkiye'deki kariyerine İtalya'da devam etmesinin ardından Avrupa'da büyük üne kavuşmuş, oynadığı dizilerle ününe ün katmıştı. Ünlü oyuncuya Dubaili bir aileden 1 Milyon Euro'luk yemek teklifi geldiği ancak ünlü oyuncunun teklifi reddettiği öğrenildi.   

Yaşam

23.05.2024, 13:52

İtalya'da geniş çapta üne kavuşan ve kariyerine İtalya'da devam eden ünlü oyuncu Can yaman sık sık magazin dünyasında adını söz ettirmeye devam ediyor. 

Erkenci Kuş, Bay Yanlış, Dolunay, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde oynayan 34 yaşındaki ünlü oyuncu Can Yaman Duabili ailenin 1 milyonluk yemek teklifini reddetti. 

Dilan Polat yine gündemden düşmüyor! Mahkeme Adli Tıp raporunu inceledi! Tahliye talebinin gerekçesi o detayla ortaya çıktı Dilan Polat yine gündemden düşmüyor! Mahkeme Adli Tıp raporunu inceledi!... Haberi Görüntüle

DUBALİ AİLENİN TEKLİFİNİ REDDETTİ

İsminden sıkça söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu Yaman, kariyerine İtalya'da devam etse de sık sık İstanbul'a seyehat ediyor. 

Aramızda Kalmasın programında yer alan habere göre; Can Yaman'a Dubaili bir aile 1 milyon Euro'luk yemek davetinde bulunmuş, ancak Yaman bu teklifi ''Asla kabul etmem'' diyerek geri çevirdiği öğrenildi.

İstismar, alkol, lezbiyen ilişki teklifi! Bu oyunda tüm iğrençlikler var! Yazar Orhan Toker aileleri uyarıyor İstismar, alkol, lezbiyen ilişki teklifi! Bu oyunda tüm iğrençlikler var!... Haberi Görüntüle

HAYRANINA SİNİRLENMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde ise ünlü oyuncu Can Yaman sosyal medya hesabından hayranının "Yeni dizinle meşhur olursan, seni Yıldızlarla Dans'a çağırırlar" yorumuna ünlü oyuncu "Zaten davet ediyorlar. Sizin gibi hayranlarım anlamalı ki benim gibi uluslararası bir aktör diğerleri gibi düşük maaşlı diziler yapmaz" demişti.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading