Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat çifti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü fenomen Polat'ın yakın arkadaşı Nez Demir ile hakaret davası açılmış, duruşmaya ilişkin ise bugün ilk duruşma görülmüştü.
![Dans hocasıyla yakalandı! Can Yaman yeni aşkıyla dudak dudağa görüntülendi!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/can-yaman-gorsel.webp)
NEZ DEMİR'E HAPİS CEZASI İSTENMİŞTİ
Polat'ın iş ortağı Nez Demir'e hakaret davasındaki görülen duruşma sonuçlandı. Nez Demir'in Polat'a hakaret içerikli mesajlar attığı ve Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açılan soruşturma kapsamında 3 aydan 2 yıl 9 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.
![Ünlü rapçi Çakal trafik kazası geçirdi! Hayranlarıyla ölümden dönen rapçinin aracı pert oldu!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/cajal-gorsel.webp)
''HER ZAMAN ARAMIZDA KAVGALAR OLURDU''
Nez Demir, Anadolu 50. Asliye Ceza Mahkemesi'nde ilk duruşmaya katılırken Polat'ın (SEGBİS) Sesli ve Görüntü Bilişim Sistemi ile davaya katıldığı öğrenildi. Dava sırasında Nez Demir; “Çok uzun zaman oldu hatırlamıyorum. Mesaj attığım doğru ama tehdit unsuru değil. Her zaman aramızdaki kavgalar.” dedi.
![Makyözünü kovmuştu! Bülent Ersoy, Seren Serengil tartışması büyüdü: Bana bak çocuk...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/serengil-buletn-ersoy.webp)
POLAT ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ
Polat ise davayı geri çekmek istediğini belirterek; “Şikayetimden vazgeçmek istiyorum. Avukatlarım huzurdadır ben hür irademle şikâyetimden vazgeçiyorum.” dedi.