Yandex Metrica

Çocuğunu bakıcıya emanet etti darp şokuyla sarsıldı! Ünlü sunucunun oğluna akılalmaz şiddet!

Çocuğunu bakıcıya emanet etti darp şokuyla sarsıldı! Ünlü sunucunun oğluna akılalmaz şiddet!

Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'in 3 yaşındaki oğlunun bakıcısı tarafından darp edildiği öğrenildi. Sunucunun komşuları 'çocuğunu parkta bakıcısı dövdü' diyerek ihbar etmesi üzerine ailenin yabancı uyruklu bakıcıdan şikayetçi olduğu öğrenildi. 

Yaşam

22.05.2024, 13:05

34 yaşındaki başarılı sunucu Cansu Canan Özgen 3 yaşındaki oğlunu yabancı uyruklu bir bakıcısı tarafından darp edildiği iddia edildi. 

Dilan Polat davasında beklenmedik tahliye: Sıla Doğu kardeşi Dilan'ın adını haykırarak ağladı! Dilan Polat davasında beklenmedik tahliye: Sıla Doğu kardeşi Dilan'ın adını... Haberi Görüntüle

BAKICILARI TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Alınan bilgilere göre geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Cansu Canan'ın 3 yaşındaki oğlu Ali E.'yi  bakıcısı parkta darp etti. 

Komuşlarının Cansu Canan'ı araması üzerine ünlü sunucu ve eşi Erden Eryüz karakola giderek yabancı uyruklu bakıcıdan şikayetçi oldu. 

Dünyada bir ilk! Yapay zekâ güzellik yarışması finalistleri belli oldu: Listede iki Türk var! Dünyada bir ilk! Yapay zekâ güzellik yarışması finalistleri belli oldu:... Haberi Görüntüle

BAKICI KENDİNİ SAVUNDU

Savıclık olayla ilgili soruşturma başlatırken, bakıcı ise hemşire olduğunu, Ali E'nin ise köpek pisliğini ağzına götürdüğünü belirterek eline vurduğunu ifade etti. 

Zeynep Bastık, Serkay Tütüncü ile dudak dudağa görüntülendi! Ünlü şarkıcının yaptığı itiraf ise pes dedirtti! Zeynep Bastık, Serkay Tütüncü ile dudak dudağa görüntülendi! Ünlü şarkıcının... Haberi Görüntüle

HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

21 Temmuz 2023 günü yaşanan olay hakkında ise savcılık yabancı uyruklu bakıcı Uktamoy M. hakkında 'basit yaralama' suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Bakıcının 6 aydır Ali'ye baktığını ancak parkta köpek pisliğine dokunarak elini ağzına götürdüğünü, zararlı maddeyi yutmaması için ağzından çıkartmak için uğraştığını ifade etti. 

Ünlü sunucunun eski basketbolcu eşi Erdan Eryüz, komuşlarının tokat attığını söylemesinden dolayı şikayetçi olduklarını 6 aydır birlikte yaşadıklarını belirtti. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading