Yandex Metrica

Berdan Maridini kurdu tüm dünyaya sundu! Kariyerinde radikal değişikliğe giden ünlü sanatçının yeni mesleği şaşırttı!

Berdan Maridini kurdu tüm dünyaya sundu! Kariyerinde radikal değişikliğe giden ünlü sanatçının yeni mesleği şaşırttı!

Geçtiğimiz yıllarda Survivor'a katılan ünlü oyuncu ve şarkıcı Berdan Mardini, 2018 yılında kurduğu kozmetik firması için özel üretilen gül tarlasına gitti. Memleketi Mardin'de özel olarak üretilen gülleri kendi elleriyle toplayarak özel açıklamalarda bulundu.

Yaşam

19.05.2024, 14:00

Sorarım Sorarım, Hazır Mısın?, Sen Varya Sen, Mardin Kapı Şen Olur gibi şarkıları seslendiren, geçtiğimiz yıl Survivor 2023'e katılan ünlü oyuncu Berdan Mardini 2018 yılında kurduğu kozmetik markası için Mardin'de özel olarak üretilen gül tarlasına gitti.

Oğlu aşık oldu Çağla Şıkel'in tepkisi olay oldu! Emre'nin haberi yoktu ben ona... Oğlu aşık oldu Çağla Şıkel'in tepkisi olay oldu! Emre'nin haberi... Haberi Görüntüle

GÜL TARLASI SATIN ALDI

Memleketi Mardin'deki tarlada çalışanlarla birlikte gül toplayan Mardini, "Burada gün sabah 05.00'te başlıyor. Ekiple gül hasadına geliyoruz. Burası Bulgaristan, Fransa ve Isparta değil. Burası Mardin ve gül hasadı başlıyor bu mevsimde. Zaten Mardin turist alan bir şehir. Gül bahçelerine gelip ziyaret etmeleri hoşuma gidiyor" dedi. 

Rüyaları süsleyen kadın da aldatıldı!  Barbara Palvin'e yasak aşk şoku! Rüyaları süsleyen kadın da aldatıldı! Barbara Palvin'e yasak aşk şoku! Haberi Görüntüle

KADIN İSTİHDAMINI ARTTIRDI

Kadın çalışanların istihdamına önem verdiğini belirten ünlü isim, "Onları görünce gözlerim doluyor. Sezonluk 300'ün üzerinde kişi çalışıyor. Aylık sabit 60-70 kadın çalışanımız var. Bir de İstanbul tarafımız var. Kadın istihdamının yüzde 90 olması ve kendilerini geliştirmesi beni mutlu ediyor" ifade etti.

Kayserili Menekşe teyze Kim Milyoner olmak İster'e damgasını vurdu! Yurtdışında aldığı eğitimle herkesi şaşırttı! Kayserili Menekşe teyze Kim Milyoner olmak İster'e damgasını vurdu! Yurtdışında... Haberi Görüntüle

''ÜLKEYE DÖVİZ GİRİYOR''

Toplanılan güllerin ve lavantaların İstanbul'a sonrasında ise tüm dünyaya gödnerildiğini belirten Mardini,  ''Topraktan halka, gül ve lavanta ürünleri satıyoruz. Buradan İstanbul'daki üretim tesisine gönderiyoruz, orada satışlar başlıyor. Toptan olarak Orta Doğu, Dubai, Amerika ve Riyad gibi yerlere gönderiyoruz. Bu da ülkeye döviz giriyor demek'' dedi.

Gül ve lavanta haricinde 102 çeşit ürün daha yaptıklarını belirterek, "Almanya, Azerbaycan ve Kazakistan'la görüşmelerimiz devam ediyor. Burada dünyanın en pahalı ham maddesini üretiyoruz. Geçen sene bir kilosu 14 bin eurodan satıldı. Zor bir ürün. Gül kokusu hakikaten çok farklı" dedi.

Kızı devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızının velayeti davasında flaş gelişme! Kızı devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızının velayeti davasında flaş... Haberi Görüntüle

''GÜÇLÜ OLALIM Kİ İNSANALR EKMEK YESİN''

Güçlü olalım ki insnlar ekmek yesin diyen ünlü oyuncu Mardini, "Burayı seviyorum. Evin altına bir stüdyoya yaptığım zaman bütün dünyaya şarkı da söylerim. Bazen fiziki olarak konserlere gitmem gerekiyor. Jetim olsa daha hızlı gideceğim. İleride inşallah nasip olacak. Şaka bir yana öyle şeylere önem vermiyorum. Zamanında araç ve kıyafetlere çok para verdim, gereksiz olduğunu düşünüyorum. Kıbrıs, Türkiye'nin birçok şehri ve düğünlerde sahnelerim devam ediyor. Müzikten para kazanmam lazım. Burası 600 dönüm, bir de fabrika var. Kazandığım her şey buraya gidiyor. Artık bu seneden sonra buradan biz de kazanacağız. Güçlü olalım ki insanlar ekmek yesin" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading