Yandex Metrica

Annesini huzurevine kapatan Gülben Ergen'e pazarda sevgi seli!

Annesini huzurevine kapatan Gülben Ergen'e pazarda sevgi seli!

Geçtiğimiz günlerde huzurevinde kalan annesine sürpriz yapan şarkıcı Gülben Ergen hafta sonu için gittiği Altınoluk'ta semt pazarına uğradı. Pazardan alışveriş yapan ünlü şarkıcıya halk yoğun ilgi gösterdi. Ergen o anları sosyal medya hesabından paylaştı. 

Yaşam

26.05.2024, 14:21

Şarkıcı Gülben Ergen Balıkesir'e hafta sonu kaçamağı yaptı. 

İrem Derici çocuk açıklamasıyla bombayı patlattı! Gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı! Söylediği sözlerle olay oldu! İrem Derici çocuk açıklamasıyla bombayı patlattı! Gelen eleştirilere daha fazla... Haberi Görüntüle

Kızı devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızının velayeti davasında flaş gelişme! Kızı devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızının velayeti davasında flaş... Haberi Görüntüle

SOKAKTA EŞEK SEVDİ

Önce Küçükkuyu Adatepe'ye giden ve burada bir eşeği okşayan Ergen daha sonra Altınoluk'a geçti. 

Deniz Akkaya kızıyla ilgili ifşalarına yenisini ekledi: Kızının odasında bulduğuyla şoke oldu! Deniz Akkaya kızıyla ilgili ifşalarına yenisini ekledi: Kızının odasında bulduğuyla... Haberi Görüntüle

SEMT PAZARINDA ALIŞVERİŞ YAPTI

Ünlü şarkıcı burada halk ile iç içe alışveriş yaptı.

Semt pazarına giden ünlü şarkıcı kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen kimseyi kırmadı. 

Hülya Avşar'dan Berfu Yenenler'e olay sözler: Maşallah hiç aklında yokmuş... Hülya Avşar'dan Berfu Yenenler'e olay sözler: Maşallah hiç aklında yokmuş... Haberi Görüntüle

Fahriye Evcen bir yaş daha aldı! Ünlü oyuncunun doğum günü pastasındaki detay dikkatlerden kaçmadı! Fahriye Evcen bir yaş daha aldı! Ünlü oyuncunun doğum günü... Haberi Görüntüle

"SAMİMİYETİN DİBİNE VURDUK"

O anları sosyal paylaşım hesabından paylaşan şarkıcı şu notu paylaştı: 

"Altınoluk Pazarında şenlik yaşadık. Samimiyetin, kahkahanın, pazarlığın, sohbetin dibine vurduk. Yine geleceğime söz verdim tüm esnafa. Renkli, sıcak, güzel ülkemin beni sarıp sarmalamasını dünyalara değişmem."

Takipçileri gönderiye yorum yağdırdı. 

Kimi bu görüntülerin sahte samimiyet gösterisi olduğunu söyledi kimi ise doğallığın sanatçıya daha çok yakıştığını belirtti.

"Bu doğal ve halkın içinden halleriniz sizi dahada guzellestiriyor.Başarilariniz daim olsun sizi seviyorum" 

"Sizinle ürgüpte karşılaşmıştık.Siz Vezir parmağı filmi için oradaydınız ben de eğitim için 1 hafta oradaydım.Aynı oteldeydik.Sizi hiç böyle bir defa olsun mutlu görmedim Gülben hanım.Hatta sıkı takip ederim sizi hepte çok beğenirim.Fakat orda karşımda buzdan bir kadın vardı sanki.Havalılık falan değil yanlış anlamayın yalnız ve sessiz bir kadın."

"Gülben hanım ile gündelik hayatta benim de karşılaşma fırsatım oldu,çok samimi ve sıcak kanlı bir insan. Ama çalışma ortamı çok farklıdır tabi ki . Ve her insanın günü gününü tutmayabilir"

"Samimiyeti gerçek olan nadir ünlülerden"

"Ne tatlisin yaaaa. pazara gelip halkin icine karışman herkese poz vermen muhteşemm...Yolun bahtin açik olsun seviyoruz senii"

"İlk yola çıktığı günden bugüne kendini bu kadar geliştirilmiş, topluma da, faydam olsun diyebilen gördüğüm kadarıyla ender kişilerdensiniz. Yolunuz, gönlünüzce olsun"

"İște bu.. Mütevaziliğinize bayılıyorum sevgili Gülben.. Sizi Günay da izleme imkanım olmuștu, tabi ben bir garip yabancı, masamızda ünlü falan yok ama siz gelip elinizi omzuma koyup gülümseyetek șarkınızı söyleyince bir kez daha hayran olmuștum bu ince jestiniz karșısında.. Seviyorum seni kız dedim șimdi izlerken."

Uzmanlardan ailelere Kurban Bayramı uyarısı! Çocuklar kesim anını izlemeli mi? Uzmanlardan ailelere Kurban Bayramı uyarısı! Çocuklar kesim anını izlemeli mi? Haberi Görüntüle

İrem Derici çocuk açıklamasıyla bombayı patlattı! Gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı! Söylediği sözlerle olay oldu! İrem Derici çocuk açıklamasıyla bombayı patlattı! Gelen eleştirilere daha fazla... Haberi Görüntüle

HUZUREVİNDEKİ ANNESİNE ÇİLEK GÖTÜRMÜŞTÜ

Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde ise huzurevinde kalan annesini ziyarete gitmişti. 

Annesine yolda çilek alan ünlü şarkıcı sürpriz anlarını da paylaşmıştı. 

Pazarda herkesle içli dışlı olan Ergen'in annesini huzurevine bırakması takipçileri tarafından çok eleştirilmişti.

İşte şarkıcıya yapılan bazı yorumlar.

"Neden anneniz huzur evinde bu soru yıllardır soruluyor size ,ama bi cevap vermiyorsunuz"

"Annesini sevseydin yanında olurdu huzur evinde deyil"

"Huzurevini anlamam mümkün değil annemi oraya koysam eve gelsem herhalde sabaha kadar uyuyamam o ne derse desin bunu anlamam ve asla ve oraya bırakamam ben nereye o oraya 2 kere 2 kadar net huzurevi asla huzurlu olamaz evde huzuru olan bir anne asla istemez çocuğunun yanını ister"

"Trajik komedi buldum...Samimiyet sıfır gözümü boyayamadın açıkçası"

"Düsünsenize trılyonluksunuz vıllalarda oturup lüx araclarlarla gezıyosunuz ama arada bı annenıze huzur evınde suprız yapmayı maharet sanıyosunuz valla güzel iş"

"gosteriş senin gibi bir kizi varken neden huzur evinde neeen orada kalmak istesin ki"

"Ne oynuyo ne oynuyo. Annesini seven yanına alır"

"Huzur evindeki aneme ne kadar düşkün oldugumu kanıtlamaya çalışıyorumdur milet görmeli ama dimi birde yapmaciklarim olmasa daha bir tık az idici olmak gibi"

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Saadet Diş

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading