Yandex Metrica

Sitede Ara

Acun Ilıcalı canlı yayında müjdeyi verdi: Ronaldinho Survivor'a katılacak

Acun Ilıcalı canlı yayında müjdeyi verdi: Ronaldinho Survivor'a katılacak

Survivor'a gelecek dünyaca ünlü futbolcunun Ronaldinho olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, ''Ronaldinho'ya Survivor'a gel, ayak tenisi oynarız dedim, kırmadı. Yarın Dominik'te bizimle birlikte olacak." dedi.

Yaşam

03.03.2024, 16:25

TV8 ekranlarında milyonların ilgiyle takip ettiği Survivor All Star 2024'e dünyaca ünlü eski futbolcu katılıyor. Açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Bu ismin Mesut Özil olacağı konuşuluyordu ancak herkes yanıldı.

Hadise'nin hızlı kilo kaybı hayranlarını endişelendirdi! Paylaştığı son pozu görenleri korkuttu: Hiç Hadise gibi değil Hadise'nin hızlı kilo kaybı hayranlarını endişelendirdi! Paylaştığı son pozu görenleri... Haberi Görüntüle

''DÜNYANIN EN BÜYÜK FUTBOLCULARI ARASINDA''

Survivor'a bir futbolcunun daha katılacağını duyuran Acun Ilıcalı, konseyde yaptığı açıklamada "Dünyanın en büyük futbolcuları arasında gösterilen bir isim" diyerek yarışmacılara dünyaca ünlü eski bir futbolcunun yarışmayaca dahil olacağını belirtti.

Uğur Dündar'dan gayrimeşru ilişkiye yayın yasağı! Suphiye Orancı kimyasını bozdu Uğur Dündar'dan gayrimeşru ilişkiye yayın yasağı! Suphiye Orancı kimyasını bozdu Haberi Görüntüle

''GEL DEDİM''

Eski futbolcu Sercan Yıldırım ve diğer yarışmacılar Acun Ilıcalı'nın söylediği isim karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. ACun Ilıcalı'nın yarışmacı Sercan Yıldırım’la olan diyaloğunda "Geçen bir arkadaşım aradı 'Geleyim mi' dedi, 'Gel' dedim." şeklinde konuştu.

Sercan Yıldırım ise "Abi çok merak ettim" deyince söz alan Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü eski bir futbolcu olduğunu söyledi.

Uraz Kaygılaroğlu ile sevgilisi Sayna Soleimanpour ayrıldı mı? Uraz Kaygılaroğlu ile sevgilisi Sayna Soleimanpour ayrıldı mı? Haberi Görüntüle

''RONALDİNHO BİZİMLE OLACAK''

Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan bölümde Survivor'a gelecek dünyaca ünlü eski futbolcunun Ronaldinho olduğunu açıkladı. Acun Ilıcalı, açıklamasının devamında şu sözleri söyled; "Ronaldinho'ya Survivor'a gel, ayak tenisi oynayalım dedim. Sağ olsun kırmadı. Bugün Dominik'te bizimle birlikte olacak" 

Sercan Yıldırım ve Ronaldinho, Survivor 2024 All Star'da gösteri maçında yer alacaklar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Yaşam


Loading