Yandex Metrica

Sitede Ara

Acil ameliyata alınmıştı! Ünlü oyuncu Nuri Alço'dan beklenen haber geldi! Tam 17 gün sonra...

Acil ameliyata alınmıştı! Ünlü oyuncu Nuri Alço'dan beklenen haber geldi! Tam 17 gün sonra...

Yeşilçam'ın sevilen isimleri arsında yerini alan Nuri Alço'dan sevindiren haber geldi. Ünlü oyuncu beyin kanaması sonrasında yoğun bakıma alınmış ancak sonrasında ise kalp pili takılması için Ankara'ya sevk edilmişti. Ameliyat olan ünlü oyuncudan ise sevindiren haber geldi.

Yaşam

08.05.2024, 12:03

Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından olan 72 yaşındaki ünlü oyuncu Nuri Alço, 6 Nisan günü Eskişehir'deki evinde rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. 

Mehmet Ali Erbil için ailesini çiğnedi! Gülseren Ceylan'dan şaşırtan itiraf: Bir çılgınlık yaptım... Mehmet Ali Erbil için ailesini çiğnedi! Gülseren Ceylan'dan şaşırtan itiraf:... Haberi Görüntüle

YOĞUN BAKIMA ALINMIŞTI

Ünlü oyuncu Alço'nun ise ilk muaynesinde beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu sonrasında ise özel bir hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı öğrenilmişti. 

Bir zamanlar aralarından su sızmazdı! Sinan Akçıl eski sevgilisi Müjde Uzman hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu! Bir zamanlar aralarından su sızmazdı! Sinan Akçıl eski sevgilisi Müjde... Haberi Görüntüle

KALP PİLİ TAKILDI

Ünlü oyuncunun daha sonrasında ise kalbine pil takılması için Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildiği öğrenilmişti. 

Ünlü türkücüden kötü haber! Hastalığı nedeniyle eski haline geri döndü! 'Allah sağlık versin' diyerek durumunu açıkladı! Ünlü türkücüden kötü haber! Hastalığı nedeniyle eski haline geri döndü!... Haberi Görüntüle

EŞİ SEVİNDİREN HABERİ DUYURDU

Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço ise sosyal medya hesabından eşiyle ilgili bir paylaşımda bulundu. Burcu Alço; 'Terketmedi sevdan beni. 17 gün sonra, şükürler olsun' paylaşımında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading