SON DAKİKA

9 Aralık 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

9 Aralık 2023 Cumartesi günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 9 Aralık 2023 Cumartesi'ye dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Yaşam

23.01.2024, 21:49

9 Aralık 2023'te burçlar ne söylüyor? 9 Aralık 2023 burç yorumları nelerdir? 9 Aralık 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

Ünlü oyuncu ve rapçi sevgilisi ilk kez görüntülendi! O rapçi... Haberi Görüntüle

KOÇ

Bu hafta sonu her durumda konuşmadan önce düşünün. Size son derece makul görünen bir yorum, daha hassas yapıya sahip insanlar tarafından kolaylıkla yanlış yola sürüklenebilir. Herkes senin kadar dayanıklı değil.

Engin Altan Düzyatan kendini bakın hangi ünlüye benzetti! ''Ona bir... Haberi Görüntüle

BOĞA

Kendinizi bir kenara bırakıp neyin yanlış gittiğini düşünmek cazip gelebilir ama bu hiçbir şeyi değiştirmez. Daha iyi bir hareket tarzı, gerçekten iyi tavsiyeler alacağınız arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle daha fazla sosyalleşmek olabilir.

Aycan Yanaç'ın sevgilisi Zeyd Günay kim? Sruvior Aycan'ın sevgilisi kimdir,... Haberi Görüntüle

İKİZLER

Bu hafta sonu kendi çıkarlarınızı ön planda tutmanızda bir sorun yok, bunu yaparak zamanınızı ve enerjinizi daha cömert kullanmanız gerektiğini söyleyen insanlardan eleştiri alıyor olsanız bile. Elbette asıl istedikleri paranızı daha cömert kullanmanızdır!

24 Şubat 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan,... Haberi Görüntüle

YENGEÇ

Bu hafta sonu aklınızı bir göreve verirseniz, bunu başaracağınızdan emin olabilirsiniz. Gezegenler, ne kadar zorlu olursa olsun, gerekli çabayı gösterdiğiniz takdirde evrenin sizi sonsuz güzelliklerle ödüllendireceğini gösteriyor.

27 ŞUBAT İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ! BEDAŞ- AYEDAŞ duyurdu! İstanbul saatlerce... Haberi Görüntüle

ASLAN

Önümüzdeki 48 saatin olayları tamamen hoşunuza gitmeyebilir, ancak doğru tutumla bunları daha sonra büyük bir memnuniyetle bakacağınız bir şeye dönüştürebilirsiniz, özellikle de başkalarının aşamayacağı engelleri aştığınız için.

İddialara son noktayı koydu! Sahnelerin tozunu attıran Zeynep Bastık, İstanbul'u... Haberi Görüntüle

BAŞAK

Bu hafta sonu hayatınızdan bazı şeyler çıkarsa endişelenmeyin, çünkü onların yokluğu daha keyifli şeylerin girmesine yer açacaktır. Başlangıçta o kadar eğlenceli görünmeyebilirler ama biraz zaman verin; sizi kesinlikle gülümseteceklerdir.

Rüyada tilki görmek ne demek? Rüyada tilki avlamak neye işaret Haberi Görüntüle

TERAZİ

Kendinize her şeyin mümkün olduğunu söylemeye devam edin ve rüzgarların arkanızda olduğuna inanmaya devam edin. Hayatta benimsemeyi seçtiğiniz tutum, büyük ölçüde size aynı ölçüde geri dönecektir, bu nedenle her zaman olumlu olun.

Rüyada lahmacun görmek ne demek? Rüyada lahmacun yemek neye işaret... Haberi Görüntüle

AKREP

Güven krizine girmek sana göre değil ama bir şey seni üzüyor gibi görünüyor. Bu hafta sonu sizi elinizden gelenin en iyisini yapmaya zorlayacak şeyler yapmak için bilinçli bir karar verin ve gerekenlere hâlâ sahip olduğunuzu kendinize kanıtlayın.

Şarkıcı Ceylan estetiğin dozunu kaçırdı! Tanınmaz hale gelen şarkıcı sosyal... Haberi Görüntüle

YAY

Başkalarının çok riskli gördüğü kararları verme konusunda nadiren endişeleniyorsunuz ancak dikkatli olun, fazla ileri gitmeyin ve bu hafta sonu her şeyi riske atmayın. Hareketlerinizde biraz denge kurmak kötü bir şey değildir.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer köye taşınıyor! Oğulları Kurt Efe... Haberi Görüntüle

OĞLAK

Önümüzdeki 48 saat içinde neyi başarmak istediğinizi biliyorsanız, başaracağınıza hiç şüphe yok, ancak benzer düşüncelere sahip insanlarla güçlerinizi birleştirerek bunu başarmak için başarı daha çabuk gelecektir ve daha tatmin edici olacaktır. Ekip çalışması şarttır.

Rüyada vinç görmek ne demek? Rüyada vinç kullanmak ne anlama... Haberi Görüntüle

KOVA

Kendinizi pek umursamadığınız biriyle birlikte çalışırken bulursanız, olumsuz duygularınızı gizlemeniz ve sanki en iyi arkadaşmışsınız gibi davranmanız gerekiyor. Neden? Çünkü onların yardımı olmadan hedefinize ulaşamazsınız.

Nur Viral'da o itiraf izleyiciyi ekrana kilitledi: Haritalar uygulamasından aldatıldığımı... Haberi Görüntüle

BALIK

Değiştirilmesi gerekmeyen şeyleri değiştirme eğiliminiz var ve eğer bu hafta sonu çok ileri giderseniz, işleriniz biraz karışıklığa dönüşebilir. Elbette yeni bir şeyler yaratın ama sırf sıkıldığınız için var olanı yok etmeyin.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading