SON DAKİKA

6 Aralık 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

6 Aralık 2023 Çarşamba günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 6 Aralık 2023 Çarşamba'ya dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Yaşam

23.01.2024, 21:48

6 Aralık 2023'te burçlar ne söylüyor? 6 Aralık 2023 burç yorumları nelerdir? 6 Aralık 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

14 Şubat 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan,... Haberi Görüntüle

KOÇ

Uzlaşma doğanızın merkezi bir parçası olmayabilir ancak bugün bu konuda başka seçeneğiniz olmayacak, özellikle de bir takım oyuncusu olmaya hazır değilseniz kendinizi tamamen dışlanmış bulabileceğiniz iş yerinizde. Devam edin, çaba gösterin.

Serdar Ortaç Tiktok'tan Tarkan'a küfür etti! Alkollü canlı yayın açan... Haberi Görüntüle

BOĞA

Birisinin kendisi için söyleyecek çok şeyi vardır ama eğer akıllıysanız fikirlerinizi kendinize saklar ve hatalı olduklarını bilseniz bile onlarla tartışmazsınız. Aptal gibi görünmeleri için hiçbir şey söylemenize gerek yok, bunu zaten yapıyorlar.

Settar Tanrıöğen'in son durumu ne? Beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu... Haberi Görüntüle

İKİZLER

Sizin lehinize çalışan büyük bir şans faktörü var ve bunu sürdürmenin en iyi yolu, yolunuza çıkan tüm güzel şeyleri hak ettiğinize inanmaktır. Ne yaparsanız yapın evren sizi ödüllendirecektir, o yüzden arkanıza yaslanın ve yolculuğun tadını çıkarın.

Survivor All Star'a Sema Pınar kavgası damga vurdu! Acun Ilıcalı... Haberi Görüntüle

YENGEÇ

Yardım etmeye çalıştığınız birinin sizinle yarı yolda buluşmaya niyeti olmadığı açık ve artık onun yardımınızı artık hak etmediğini kabul etmelisiniz. Muhtemelen bunu uzun zaman önce fark etmiş olmalısın ama geç olması hiç olmamasından iyidir.

Rüyada sütlaç görmek ne demek? Rüyada sütlaç yapmak ne anlama... Haberi Görüntüle

ASLAN

Bir Aslan bile her şeyi doğru yapamaz, bu yüzden yanlış yaptığınız bir şey yüzünden kendinizi yıpratmayı bırakın, bunu aklınızdan tamamen çıkarın ve sonra hayatınızın geri kalanına devam edin. Başarısızlığınızdan neler yapabileceğinizi öğrendiniz, o yüzden yolunuza devam edin.

Kızılcık Şerbeti Abdullah değişti mi? Yeni Abdullah kim? Haberi Görüntüle

BAŞAK

Altıncı hissiniz size söylenenlerin gerçeğin tamamı olmadığı konusunda sizi uyarıyorsa, o zaman onu dinleyin ve başkalarına, onların savaşlarına katılma niyetinde olmadığınızı bildirin. Gerekli olduğunu düşündüğünüz her türlü bahaneyi bulun ama karışmayın.

Rüyada müze görmek ne demek? Rüyada müzede çalışmak neye işaret... Haberi Görüntüle

TERAZİ

Bugün yıldızların mesajı şu: Son birkaç aydır iş cephesinde bir numaralı önceliğiniz olan şey artık zamanınıza veya enerjinize değmez. Acımasız olun ve meslektaşlarınızın bundan sonra kendi başlarına olduklarını bilmelerini sağlayın

İbrahim Kutluay ve eşi Edvina Sponza'nın ''mahallemden defol git'' kavgası... Haberi Görüntüle

AKREP

Kendi inançlarınızın temellerini sıklıkla sorgulamazsınız, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde, daha önce olduğu gibi devam etmenizi imkansız hale getirecek bir şey olacak. Ancak dikkatli olun, bir uçtan diğerine atlamak istemezsiniz.

Nur Viral'da o itiraf izleyiciyi ekrana kilitledi: Haritalar uygulamasından aldatıldığımı... Haberi Görüntüle

YAY

Bir arkadaşınız ya da aile üyeniz ne kadar güvenilir olursa olsun, sırf iyi bir fikir olduğunu söylüyorlar diye paranızı yeni bir girişime riske atmamalısınız. Bu onlar için doğru şey olabilir ancak gezegenler bunun sizin için çok maliyetli olabileceği konusunda uyarıyor.

Dilan-Engin Polat çifti soruşturması tamamlandı! Komşu kavgası soruşturmasından çifte ceza... Haberi Görüntüle

OĞLAK

Başkaları sizin bilmediğinizi kolaylıkla anlayabilecekken, bir şeyi bildiğinizi iddia etmeyin. Biraz bilgi tehlikeli olabilir ve eğer zemininizden yüzde 100 emin değilseniz, şu ana kadar yapacağınız en iyi hareket tarzı hiçbir şey söylememektir.

Ünlü fenomen Cem Özkök yoldan minibüsü çevirip foşur foşur yıkadı!... Haberi Görüntüle

KOVA

Neden bazılarının düşündüğü gibi kendi yöntemlerinizde kararlı olmadığınızı dünyaya kanıtlamanız gerektiğine inanıyorsunuz? Kim olduğunuzun bir nedeni var; o yüzden bugün kendinize karşı dürüst olun ve fikirlerinizi değiştirmeniz gerektiğini söyleyenleri görmezden gelin.

14 Şubat 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan,... Haberi Görüntüle

BALIK

Yöneticiniz Neptün, bugün gerileme evresini sona erdiriyor ve daha önce var olduğunu hiç bilmediğiniz bağlantıları hemen hemen göreceksiniz. Yalnızca tek bir kişi olsanız da çok daha büyük bir şeyin parçası olduğunuzu anlamanın zamanı geldi.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading