SON DAKİKA
10 Aralık 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

10 Aralık 2023 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu...

10 Aralık 2023 Pazar günü burç yorumları neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? İşte 10 Aralık 2023 Pazar'a dair burç yorumları ve burçların dikkat etmesi gereken konular.

Yaşam

23.01.2024, 21:49

10 Aralık 2023'te burçlar ne söylüyor? 10 Aralık 2023 burç yorumları nelerdir? 10 Aralık 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

22 Şubat 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan,... Haberi Görüntüle

KOÇ

Hayata yaklaşmanın tek yolunun aşırı derecede dikkatli olmak olduğuna inananları görmezden gelin. Tüm risklerine ve sorunlarına rağmen dünya hâlâ harika bir yer ve önümüzdeki hafta yapacağınız şeyler onu daha da harika kılacak.

Şarkıcı Ceylan estetiğin dozunu kaçırdı! Tanınmaz hale gelen şarkıcı sosyal... Haberi Görüntüle

BOĞA

Kendinize saklamayı tercih edeceğiniz bir veya iki sırrınız olabilir, ancak bu hafta kamuoyuna açıklanırsa onlardan utanmamalısınız. Herkese bunlardan ne kadar keyif aldığınızı ve gelecekte onlardan daha fazla keyif almayı planladığınızı bildirin.

Suudi Arabistan'ın güzeli model Rumy Al-Qahtani'den Türk hayranlarına mesaj! Haberi Görüntüle

İKİZLER

Zıt kutupların birbirini çektiği doğru mu? Öğrenmek üzeresiniz. Yaklaşan yeni ay, sizi sizden mümkün olduğu kadar farklı görünen biriyle bir araya getirecek - ancak aslında birbirinize mükemmel uyum sağlayabilirsiniz.

T.C kimlik numarasını ezberleyenler dikkat: Ezberleme yönetiminiz zeka türünüzü belirliyor Haberi Görüntüle

YENGEÇ

Eski yöntemlerin çoğu zaman en iyisi olduğuna inanmanızda bir sorun yoktur, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde bunu fazla ileri götürmeyin ve yeni yöntemler ve rutinlerle herhangi bir şekilde ilgilenmeyi reddetmeyin. Özellikle iş cephesinde hâlâ zamana ayak uydurmanız gerekiyor.

Kadıköy'de yeni Kadir Şeker vakası! Kavga eden iki sevgiliyi ayırmak... Haberi Görüntüle

ASLAN

Gerçekten dünyayı yenebileceğinize ve kazanabileceğinize inanıyor gibisiniz. Bu harika, ancak kendinizi kaptırmayın ve aynı anda birkaç zor görevle uğraşmayın, aksi takdirde hepsini berbat etme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu hafta tutkularınızda seçici olun.

Rüyada bezelye görmek ne demek? Rüyada bezelye ayıklamak neye işaret... Haberi Görüntüle

BAŞAK

Bu hafta pek hoşlanmadığınız biriyle uğraşmak zorunda kalacaksınız ve çatışma potansiyeli çok yüksek olacak, ancak akıllıysanız kavga etmeden birlikte çalışmanın yollarını bulabilmelisiniz. Hedefleyebileceğiniz ortak bir hedef bulun.

Rüyada bardak görmek ne demek? Rüyada bardak kırmak ne anlama... Haberi Görüntüle

TERAZİ

Şu anda biraz huzursuz olabilirsiniz ancak yaklaşan yeni ay, size çok eğlenceli olması gereken yolculuk tutkunuz için bir çıkış noktası sağlayacak. Sizi evde veya ofiste tutacak planlar yapmayın; dışarı çıkın ve keşfedin.

Cahilliği pes dedirtti! Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı o soru... Haberi Görüntüle

AKREP

Başkaları size ne kadar çok rüşvet vermeye ya da tehdit etmeye çalışırsa, o kadar çok dibe batarsınız ve onların söylediklerini yapmayı reddedersiniz. Akrep doğasında taşınmaz bir nesne olmaktan hoşlanan bir şey var ve bu hafta siz de çok keyif alacaksınız!

Tülin Şahin'e hapis cezası! Eski eşiyle velayet davası gerginliği tırmanıyor! Haberi Görüntüle

YAY

Önümüzdeki birkaç gün içinde ne isterseniz onu isteyin, ancak delirmeyin ve her şeyi almayı beklemeyin, aksi takdirde bu o kadar da tatmin edici bir deneyim olmayabilir. Ancak arzularınızda seçici davranırsanız, bu şimdiye kadarki en iyi zamanlardan biri olabilir.

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan neden ayrıldığını ilk kez... Haberi Görüntüle

OĞLAK

Son birkaç haftadır biraz geride durmanız iyi bir şey çünkü bundan sonra olacaklar hedeflerinizi büyük ölçüde değiştirecek. Rakiplerinizi yenmek ve birincilik ödülünü almak için fiziksel ve zihinsel olarak elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek.

Rüyada zılgıt çalmak ne demek? Rüyada düğünde zılgıt çekmek neye... Haberi Görüntüle

KOVA

Bazı kişilerin yaptığınız işi onaylamaması doğru yolda olduğunuzun kanıtıdır. Arkadaşınız ya da düşmanınız olsun, kimsenin sizi bu haftaki bir numaralı hedefinizden saptırmasına izin vermemelisiniz; bu hedef bir numara olmaktır.

Shakira'dan intikam şarkısı geliyor! 7 yıl sonra yeni albüm müjdesi! Haberi Görüntüle

BALIK

Aşırı hırslı olmayabilirsiniz ancak yapılması gerekenleri, emir komuta zincirinde önünüzde olan birinden daha iyi yapabileceğinizi biliyorsunuz. Önümüzdeki hafta terfi almayı hedefleyin.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading