Yandex Metrica

Sitede Ara

Sergen Yalçın'ın yerine Şenol Güneş mi gelecek? Erman Toroğlu'ndan olay yorum

Sergen Yalçın'ın yerine Şenol Güneş mi gelecek? Erman Toroğlu'ndan olay yorum

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın'ın istifa kararını değerlendiren Erman Toroğlu, 'Daha erken ayrılmalıydı. Beşiktaş yeni bir teknik adamla düzlüğe çıkar. Çıkamazsa sıra yönetime gelir. Şenol Güneş çare değildir' dedi.

Spor

23.01.2024, 18:26

Geçtiğimiz sezonu çifte kupayla tamamlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, görevinden istifa etti.

Ferdi Kadıoğlu'nun transferini resmen açıkladı: Yüzde 90 Borussia Dortmund'ta... Ferdi Kadıoğlu'nun transferini resmen açıkladı: Yüzde 90 Borussia Dortmund'ta... Haberi Görüntüle

'YÖNETİMİ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI'

Sergen Yalçın'ın istifa kararını değerlendiren futbol yorumcusu Erman Toroğlu, ''Sergen Yalçın olayındaki sıkıntı şöyle oldu; Beşiktaş yönetimi geçen sezon sözleşme yapmak istemedi. İki kupadan sonra ipleri eline aldı. Çeşme’ye gitti, araya birkaç yorumcu soktu. Başka yere gidebilir gibi hava yaratıldı, yönetim köşeye sıkıştırıldı. Başkan gitti ve imzalamak zorunda kaldı.'' dedi.

Mourinho'dan Fenerbahçe itirafı: Yaşadığım en büyük zorluk... Mourinho'dan Fenerbahçe itirafı: Yaşadığım en büyük zorluk... Haberi Görüntüle

'DAHA ERKEN AYRILMALIYDI'

'Sergen Yalçın daha önce ayrılmalıydı' diyen Erman Toroğlu, ''Sergen Yalçın bırakmak istedi ama toplantıda, 'Taraftar tepkisinden korkuyorum' dedi. Başkan da 'Devam et' dedi. Ancak Sergen Yalçın orada hata yaptı. Başkan da Sergen Yalçın’da kalsın diye devam etti. Sergen Yalçın topa düzgün vuran adamdır ama tereddüt etti. Daha erken ayrılmalıydı. Beşiktaş yeni bir teknik adamla düzlüğe çıkar. Çıkamazsa sıra yönetime gelir.'' ifadelerini kullandı.

Morinho, Emre Mor'u gönderecek mi? Morinho, Emre Mor'u gönderecek mi? "Böyle giderse, senden olmaz" Haberi Görüntüle

'ŞENOL GÜNEŞ ÇARE DEĞİL'

Adı Beşiktaş'ın teknik direktörlüğü için geçen Şenol Güneş'le ilgili de konuşan Erman Toroğlu; ''Şenol Güneş, Beşiktaş’ta hangi kadroyla başarılı oldu? Bu Beşiktaş kadrosunun bir kısmı ocakta, bir kısmı sezon sonu gidecek. Şenol Güneş çare değildir" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading