Yandex Metrica

Mustafa Denizli'yi gururlandıran ödül! Tüm zamanların en iyisi

Mustafa Denizli'yi gururlandıran ödül! Tüm zamanların en iyisi

son dakika haberleri... Altay teknik direktörü Mustafa Denizli'ye "Tüm zamanların rol modeli" ödülüne layık görüldü.

Spor

23.01.2024, 18:12

Altay teknik direktörü Mustafa Denizli'ye İzmir Kız Lisesi tarafından "Tüm zamanların rol modeli" olarak seçildi.

İzmir Kız Lisesi'nde düzenlenen törenden öğrencilerle buluşan Denizli, futbolculuk döneminde yaşadığı zorlukları anlattı.

Efsane olduğu Altay'a ilk geldiğinde fiziği yetersiz diye geri gönderildiğini itiraf eden 71 yaşındaki teknik adam, "Fiziğimi geliştirdim ve sadece beş ay sonra Genç Milli Takım’a seçildim. Oradan da Altay'a geri döndüm. Sizler de asla vazgeçmeyin” ifadelerini kullandı.

Ali Koç o futbolcu için talimat verdi: Bu transferi bir an önce bitirin! Ali Koç o futbolcu için talimat verdi: Bu transferi bir... Haberi Görüntüle

MUSTAFA DENİZLİ: İDÖLÜM METİN OKTAY

"Vizyonunuzu ve hedefinizi belirleyin. Zor hedefler seçin. Hedefiniz ne kadar zor olursa, elde ettiğiniz başarının değeri de bir o kadar artar. Başarının sonu yok, her zaman daha iyisi var ve siz buna odaklanın. Sadece okulda aldığınız eğitim yetmez. Bir gün bile boş durmayın, kendinize bir şeyler katın. Unutmayın boş geçirdiğiniz her gün, dünyanın başka yerinde bir genç çalışıyor ve sizden daha iyi duruma geliyor. İdolüm Metin Oktay gibi olabilmek için ben de Çeşme  Kalesi’nin duvarlarına top vurarak onun gibi saatlerde çalıştım. Hiçbir başarı tesadüf değildir, arkasında mutlaka bir hikaye vardır, işte bu hikayeyi bulmaya çalışın."

Kopenhan, Galatasaray'ın transferini resmen duyurdu! Kopenhan, Galatasaray'ın transferini resmen duyurdu! Haberi Görüntüle

DENİZLİ: O GÜNÜ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM

"Bütün başarıları Altay sayesinde kazandım. Bugün burada yine Altay sayesinde sizlerle bir aradayım. Alsancak benim için bir semt değil, yaşanmışlıkların olduğu bir yer. Stadımız da öyle. Bir ömür geçirdim orada. Kornerden ilk golümü attığım gün, sanki az önce yaşanmış gibi halen hafızamda tüm canlılığıyla duruyor. Kasım ayında stadımız açılıyor. O günü dört gözle bekliyoruz."

Söyleşi sonrası İzmir Kız Lisesi Müdürü Suna Yoldaş Cantepe, Mustafa Denizli'ye üzerinde “Tüm zamanların rol modeli” yazılı kupayı verdi.

Denizli ise Cantepe ve müdür yardımcısı Fahrettin Gülşahin'e isimlerinin yazılı olduğu Altay formasını takdim etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading