banner2

Galatasaray'dan İlkay Gündoğan açıklaması!

Galatasaray Araştırma Geliştirme Direktörü Fatih Demireli, Alman basınına verdiği röportajda, sarı-kırmızılı takımı tuttuğu bilinen Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan'ın olası transferi için, "Galatasaray olarak İlkay Gündoğan ile ilgilensek bile kesinlikle yalnız olmayız." açıklamasında bulundu.

Spor 24.03.2023, 14:34 24.03.2023, 14:57
Abone ol
Galatasaray'dan İlkay Gündoğan açıklaması!

Galatasaray araştırma geliştirme direktörü Fatih Demireli, Alman basınına özel açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın mevcut gündemini değerlendiren Demierli, İlkay Gündoğan'ın Galatasaray'a gelme ihtimalini de vurguladı.

"İLKAY GÜNDOĞAN'LA İLGİLENSEK BİLE YALNIZ OLMAYIZ"

İlkay Gündoğan için konuşan Demireli, "İlkay Gündoğan, Manchester City'nin kaptanı ve çok iyi oynuyor. İlkay, Avrupa'daki hemen hemen her büyük kulüp İlkay ile ilgilenecektir. Galatasaray olarak İlkay Gündoğan ile ilgilensek bile kesinlikle yalnız olmayız." ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY BANA KALICI BİR POZİSYON TEKLİF ETTİ"

Sarı Kırmızılı yönetimin kendisinden memnuniyetini belirten Fatih Demireli, "Galatasaray'ın sportif yönetimi, daha fazla katkı bekliyordu. Bana denk geldiler ve çeşitli konularda benden tavsiyeler istediler. İhtimallerden bahsettim ve fikirler verdim. Değişim, zamanla daha yoğun hale geldi. Bu durum, gazetecilik mesafesi ile danışmanlık arasındaki dengelemeyi yönetmemi zorlaştırdı. Eninde sonunda benden karşılayabildiğimden fazlasını istediler ve bu yüzden bana kalıcı bir pozisyon teklif ettiler"

"ICARDI ASLA KİBİRLİ BİRİ DEĞİLDİR"

Takımın golcü oyuncusundan övgüyle bahseden genç hoca, "Mauro Icardi, göz kamaştırıcı bir figür ve Türkiye'de mutlak bir süperstar olarak kabul ediliyor. Çok sakin, arkadaş canlısı bir insan. Kişisel ilişkilerde Mauro Icardi asla kibirli biri değildir. Eşi Wanda Nara ile şahsen tanışmadım ama imza

töreninde tüm ailesi yanındaydı. Çok çok iyi insanlar.

"ICARDI'Yİ ALAMAZDIK"

Alman- Türk futbolcularını transfer etme konusunda bana güveniyorlar, "Kulüpte harika işler yapan insanlar var. Aksi takdirde Mertens, Torreira veya Icardi'yi alamazdık. Transfer müzakerelerine katılıyorsanız, özellikle Türkiye'de çok fazla kamu yararını düşünmek zorundasınız. Buna gerçekten ihtiyacım yok. İşimi sessiz ve sakince yapabildiğim, kulüp de karşılığını aldığı sürece mutluyum. Şu anki rolümde kendimi çok rahat hissediyorum. Transferde bana ihtiyaç duyarlarsa, özellikle Alman-Türk futbolcular için, yardım etmekten mutluluk duyarım. Alman-Türk oyuncularla özel bir bağlantı kurabildiğimi Kaan Ayhan ile görüşürken fark ettim. Oyuncuyla aynı kültürden geliyorum ve aynı dili konuşabiliyorum. Almanca veya Türkçe değil. Almanca-Türkçe karışımı demek istiyorum. Bu kesinlikle bambaşka bir dil."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!