banner2

Meral Akşener'den Lütfü Türkkan açıklaması! Şehit ağabeyine 'ahlaksız' dedi

Partisinin grup toplantısında konuşan Meral Akşener, Lütfü Türkkan'ın küfrettiği şehit ağabeyi için 'ahlaksız' ifadesini kullandı.

Politika 09.11.2021, 10:27 09.11.2021, 10:54
Abone ol

İYİ Parti'li Lütfü Türkan, geçtiğimiz günlerde Bingöl'de şehit yakınına küfür etmiş ardından özür dileyerek görevinden istifa etmişti. İYİ Parti'de Lütfü Türkkan'ın yerine Erhan Usta göreve gelmişti. Lütfü Türkkan'ın skandal küfürüne ilişkin ne diyeceği merak edilen Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

'AHLAKSIZ ADAM'

Akşener, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Milletimizin ayağına gitmemizden, memleketi dolaşmamızdan, vatandaşımıza kulak vermemizden rahatsızlar. Bunu iktidarları için en büyük tehlike olarak görüyorlar. Her tür çirkinliği, kötülüğü yapacaklar. Nitekim, geçtiğimiz cuma talihsiz bir olay yaşadık. Cuma akşamından bu olay üzerinde tepiniyorlar. Lütfü Bey bir hata yaptı. Karşısındaki genel başkanına ağza alınmayacak küfürleri etmiş ahlaksız bir adam da olsa sinirlerine hakim olması gerekirdi. Siyasi deneyimi ve konumu bunu gerektirirdi. Sinirlerine yenik düştü. Elbette bu hatayı mazur görecek değiliz. Ancak benim asıl dikkatimi çeken bu olay vesilesiyle başka Sayın Erdoğan olmak üzere AK Parti mensuplarının gönüllerindeki şehit yakını hatta kadın hassasiyetini keşfetmeleri oldu.

'YAV..K YAV..K...'

Her dükkanın içinde A Haber'e provokasyon yaptırabilirsiniz. Her dükkanın kapısında porno sitesi gezenlere, oralarda ya...k y....k konuşanlara provokasyon yaptırabilirsiniz. Sizden korkan sizin gibi olsun. Biz milletimizi dinlemeye, milletimizin sesi olmaya devam edeceğiz.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!