Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: İYİ Parti'de üst düzey istifa! Akşener'e verdi veriştirdi

Son dakika: İYİ Parti'de üst düzey istifa! Akşener'e verdi veriştirdi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partisinden istifa ettiğini bildirdi. Demirer, yaptığı açıklamada "Merkez parti olmayı hedefleyen ve 6 yılda önemli başarılara imza atan İYİ Parti hem genel seçimde hem de yerel seçimlerde yapılan stratejik hatalarla hızla irtifa kaybetmekle kalmamış, izlediği politikalar ve söylemleri ile Türk Milletinin beklentisi olan merkez parti olma hedefinden de hızla uzaklaşmıştır. Gelinen bu noktada İYİ Parti üyeliğimi sonlandırıyor ve partideki tüm görevlerimden istifa ediyorum." dedi.

Gündem

03.05.2024, 08:57

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerden hüsranla ayrılan ve 27 Nisan'da kurultaya gidecek olan İYİ Parti'de Genel Başkanlık için adaylık hesapları sürerken dikkat çeken bir istifa haber geldi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partisinden istifa ettiğini bildirdi.

Taner Demirer, seçim öncesi CHP ile işbirliğini savunan isimlerdendi. 

Bayraktar TB3 testleri hız kazandı! Art arda 3 test başarıyla tamamlandı Bayraktar TB3 testleri hız kazandı! Art arda 3 test başarıyla... Haberi Görüntüle

''MERKEZ PARTİ OLMA HEDEFİNDEN UZAKLAŞTI''

Demirer, yaptığı açıklamada "Merkez parti olmayı hedefleyen ve 6 yılda önemli başarılara imza atan İYİ Parti hem genel seçimde hem de yerel seçimlerde yapılan stratejik hatalarla hızla irtifa kaybetmekle kalmamış, izlediği politikalar ve söylemleri ile Türk Milletinin beklentisi olan merkez parti olma hedefinden de hızla uzaklaşmıştır." dedi.

Tokat'ta patlama: 5'i jandarma 7 kişi yaralandı Tokat'ta patlama: 5'i jandarma 7 kişi yaralandı Haberi Görüntüle

''TÜM GÖREVLERİMDEN İSTİFA EDİYORUM''

Sosyal medyadan açıklama yapan Demirer, şu ifadelere yer verdi:

''Gelinen bu noktada İYİ Parti üyeliğimi sonlandırıyor ve partideki tüm görevlerimden istifa ediyorum. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’e bundan sonraki hayatında her şeyin gönlünce olmasını diliyorum. Olağanüstü kurultayda genel başkan adayı olan değerli arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Siz İYİ Partili kardeşlerimle birlikte yürümenin getirdiği güzel anıları hiçbir zaman unutmayacağım. Bu süre zarfında birlikte çalıştığım herkese içtenlikle teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun."

Habere Tepki Ver

0

1

1

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading