banner2

CHP lideri Kılıçdaroğlu şimdi de İngiltere'ye gitti! ABD ziyareti çok tartışılmıştı

Ekim ayı başında ABD'ye yaptığı ziyaret ve bu ziyaret esnasında gizli görüşmeler gerçekleştirdiği iddiaları çok konuşulan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu kez de İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitti.

Politika 01.11.2022, 20:22 01.11.2022, 20:28
Abone ol
CHP lideri Kılıçdaroğlu şimdi de İngiltere'ye gitti! ABD ziyareti çok tartışılmıştı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ekim ayının başında gerçekleştirdiği ABD ziyareti sonrası bu kez İngiltere'ye gitti.

EKİM BAŞINDA ABD'YE GİTMİŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ekim ayının başında gerçekleştirdiği ve çok tartışılan ABD ziyareti sonrası bu kez İngiltere'ye gitti. Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle saat 17.50'de Ankara'dan İstanbul'a gelen Kılıçdaroğlu, İstanbul Havalimanı VIP Salonu'nda bir süre dinlendikten sonra Türk Hava Yolları'nın TK1983 sefer sayılı uçağıyla saat 20.00'da Londra'ya gitti.

RUTİN PROGRAMI BELLİ

CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul Milletvekili Yunus Emre, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, CHP Denizli gençlik kolları üyesi Gamze Kaya ile birlikte Londra'ya giden Kılıçdaroğlu'nun 1-5 Kasım tarihleri arasındaki İngiltere ziyaretinde bilim ve teknoloji çevreleri ve yatırımcılar ile bir araya geleceği belirtildi.

SONRAKİ DURAĞI ALMANYA

5 Kasım'da Türkiye'ye dönecek olan Kılıçdaroğlu'nun Aralık ayında ise Almanya'ya bir ziyaret gerçekleştirmesi bekleniyor

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!