banner2

Yılmaz Morgül hasta mı, neden hastaneye kaldırıldı? Yılmaz Morgül'ün sağlık durumu ne, nasıl olacak?

Geçtiğimiz ay annesinin ölümüyle adeta yıkılan Yılmaz Morgül, zor günleri henüz atlatamadı. Morgül'ün hastaneye kaldırılmasının sonrasında binlerce kişi internette arama motorlarında, Yılmaz Morgül hasta mı, neden hastaneye kaldırıldı? Yılmaz Morgül'ün sağlık durumu ne, nasıl olacak? sorularına yanıt arıyor.

Magazin 30.01.2023, 14:58
Abone ol
Yılmaz Morgül hasta mı, neden hastaneye kaldırıldı? Yılmaz Morgül'ün sağlık durumu ne, nasıl olacak?

Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden birisi olan Yılmaz Morgül, geçtiğimiz ay annesini kaybetti. Bu olay sonrası zor günler yaşayan ve kendisini yoğun iş temposuna kaptıran Morgül, bu sabah rahatsızlanınca hastaneye götürüldü. İnternette, Yılmaz Morgül hasta mı, neden hastaneye kaldırıldı? Yılmaz Morgül'ün sağlık durumu ne, nasıl olacak? soruları merak ediliyor.

YILMAZ MORGÜL HASTA MI, NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI?

Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden birisi olan Yılmaz Morgül, geçtiğimiz ay annesini kaybetti. Bu olay sonrası zor günler yaşayan ve kendisini yoğun iş temposuna kaptıran Morgül, bu sabah rahatsızlanınca hastaneye götürüldü. Yılmaz Morgül'ü hastaneye götüren Şarkıcı Pelin Suade, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Yılmaz Morgül'ün son durumu hakkında bilgiler verdi. Morgül odada yatarken açıklamalarda bulunan Suade, "Sabah saatlerinde hastaneye getirdim. Annesini kaybettiği için onun üzüntüsüyle kendisini yoğun çalışma temposuna verdi. O yüzden vücudu bitap düştü. Nazarlara geldi" kaydetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!