Ünlü oyuncu Ece Uslu İstanbul’u terk etti! 2 senedir orada yaşıyorum…

Uzun süredir ortalarda görünmeyen oyuncu Ece Uslu, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Ünlü oyuncu, İstanbul'u terk edip Çeşme'ye yerleştiğini açıkladı. İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 14.01.2022, 21:39
Ünlü oyuncu Ece Uslu İstanbul’u terk etti! 2 senedir orada yaşıyorum…

'Kara Melek', 'Zerda', 'Elveda Derken', 'Karagül' ve 'Sevgili Geçmiş' gibi sevilen yapımlardan rol alan Ece Uslu, gazetecilerle muhabbet etti. Ünlü oyuncu Ece Uslu,  " Çeşme'ye yerleştim. 2 senedir orada yaşıyorum. İstanbul'a yeni geldim. Değişen tek şey trafik olmuş. Yollar bomboştu" diye konuştu. İlgilendiği 1-2 proje olduğunu bunun için İstanbul'a geldiğini söyleyen oyuncu, çoğu diziyi takip etmediğini ama dijitalde bir kaç diziyi çok beğendiğini söyledi.

"PANDEMİYİ ANNEMİN EVİNDE GEÇİRDİM"

Ünlü oyuncu Ece Uslu geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada "Pandeminin ilk dönemini İzmir'de annemin evinde geçirdim... Bir müddet sonra İstanbul'daki dairemi kiraya verip, annemle aynı sokakta kendime ev tuttum. Oradan da 'Karagül' dizisini çekerken Çeşme-Çiftlikköy'de aldığım yazlığa taşındım. Bir yıldır artık yaz kış Çeşme'deyim. Zaten İzmirliydim, memlekete dönüş yaptım" şeklinde konuşmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!