banner2

Survivor eleme adayı kim? 25 Nisan Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star'da haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takım da kazanmak için parkurda mücadele etti. Peki Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Nisan Survivor eleme adayı kim? İşte Survivor son gelişmeler...

Magazin 26.04.2022, 09:17 26.04.2022, 09:36
Abone ol
Survivor eleme adayı kim? 25 Nisan Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. 25 Nisan 2022 Pazartesi akşamı yarışmada ünlüler ve gönüllüler haftanın son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadelede kazanan takım belli oldu. Oyunu kaybeden takım ise konseye giderek haftanın son eleme adayını belirledi. Peki 25 Nisan Survivor dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim? Survivor yokluk adasına kim gitti?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK 25 NİSAN

Survivor'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde ünlüler ve gönüllüler hem dokunulmazlık hem ödül oyunu için kıyasıyla mücadele etti. Kadınlar mücadelesinin kazananı gönüllüler oldu. Erkekler yarışmasını da gönüllülerin kazanmasıyla 25 Nisan dokunulmazlığı kazanan takım gönüllüler oldu. Ünlüler takımı ise eleme adayı belirlemek için ada konseyine çıktı.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da dördüncü dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı bir kişiyi eleme adayı olarak seçmek zorunda kaldı. Haftanın ilk eleme adayı Gökhan Keser, ikinci eleme adayı Evrim, üçüncü eleme adayı ise Barış olmuştu. Dün akşam yapılan konseyde 4. eleme adayı olan ve yokluk adasına giden isim Ayşe oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!