banner2

Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Meedo dünyaevine giriyor! 'İyi ki Şeyma'dan kurtuldum' dedi, müstakbel eşi bakın kim çıktı

Şeyma Subaşı ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Mısırlı milyarder Meedo, yeni bir aşka yelken açtı. Mohammed Alsaloussi'nin yeni sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladığı öğrenildi.

Magazin 05.07.2022, 19:23 06.07.2022, 09:50
Abone ol
Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Meedo dünyaevine giriyor! 'İyi ki Şeyma'dan kurtuldum' dedi, müstakbel eşi bakın kim çıktı

Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'nin aşkı magazin gündemini uzun süre meşgul eden konular arasındaydı. İkilinin bir dargın bir barışık ilişkisi ve Meedo'nun Subaşı'na aldığı hediyeler günlerce konuşuldu. Nikah masasına oturmaları beklenen çift, geçtiğimiz mart ayında ani bir kararla yollarını ayırdı. 

"ŞEYMA'DAN KURTULDUM"

Ayrılıktan kısa bir süre sonra Meedo, gönlünü İsrailli model Eden Polani'ye kaptırmıştı. Sürpriz bir şekilde yeni bir aşka yelken açan Meedo ile Eden Polani evlilik kararı aldı. Geçtiğimiz hafta Paris'in en ünlü kafelerinden birinde yemek yerken görülen çiftin evlilik hazırlıklarına hemen başladığı öne sürüldü.

Meedo'nun "Şeyma'dan iyi ki kurtuldum. Eden ile çok mutluyum, yakın zamanda evlenmeyi düşünüyoruz" dediği de iddialar arasında.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!