banner2

Seren Serengil Şeyma Subaşı'nı eleştirdi Acun Ilıcalı'yı bakın kime yakıştırdı: Barışacak gibi hissediyorum

Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programında Şeyma Subaşı'nı eleştirirken 'Ben Acun'la Zeynep barışacak gibi hissediyorum' şeklinde konuştu. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ise canlı yayında Seren Serengil'e mesaj atarken 'Sero, sen bunları söylüyorsun; ben söylettiriyorum zannedecekler.' dedi.

Magazin 25.03.2022, 11:44
Abone ol
Seren Serengil Şeyma Subaşı'nı eleştirdi Acun Ilıcalı'yı bakın kime yakıştırdı: Barışacak gibi hissediyorum

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılarak Türkiye'ye dönen Şeyma Subaşı'yı eleştirdi. Seren Serengil, Acun Ilıcalı ve eski eşi Zeynep Yılmaz'ın barışacaklarını iddia etti. 

'ACUN'LA ZEYNEP BARIŞACAK'

Seren Serengil, Acun Ilıcalı'nın uzun süredir Çağla Altunkaya ile aşk yaşadığını bilmesine rağmen ilginç bir yakıştırmada bulundu. Seren Serengil, "Ben ne hissediyorum Acun'la Zeynep barışacak gibi hissediyorum" şeklinde konuştu.

ARTO: ZEYNEP ÇOK KLAS

Eski eşiyle anıldığı için rahatsılığını dile getiren Zeynep Yılmaz ise Serengil'e mesaj attı. Programın yorumcularından olan Arto canlı yayında "Zeynep çok klas" şeklinde bir ifade kullandı.

'ZEYNEP BUNDAN ÇOK RAHATSIZ'

Seren Serengil ise, "Ben de aynı fikirdeyim ama Zeynep bundan çok rahatsız geçen bana mesaj attı. 'Sero sen bunları söylüyorsun ben söylettiriyorum zannedecekler' demiş. Hiç kimse böyle düşünemez, kimse bana bir şey söyletemez. Benim doğrum bu. Her zaman istiyorum birbirinize çok yaşıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!