Seda Sayan aşk sarhoşu! Kocası için kesenin ağzını açtı, üvey oğlu için öyle bir şey yaptı ki...

Seda Sayan ve Çağlar Ökten Yunanistan'daki tatillerine devam ediyor. Sosyal medyada birlikte paylaşım yapmayı ihmal etmeyen ikili, bomba gibi bir iddiayla gündeme geldi. Sanatçının üvey oğlu için yaptığı hamle olay yarattı.

Magazin 29.07.2022, 21:46 29.07.2022, 22:06
Abone ol
Seda Sayan aşk sarhoşu! Kocası için kesenin ağzını açtı, üvey oğlu için öyle bir şey yaptı ki...

Seda Sayan ve Çağlar Ökten, nisan ayında sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu. Nikahın ardından balayına Paris'e giden çift, daha sonra soluğu Hollanda'da almıştı. İkili, uzun süredir Yunanistan'da tatil yapıyor.

Magazin dünyasının çok konuşulan çiftlerinden olan Sayan-Ökten çift, sosyal medyada tatilden sık sık paylaşım yapıyor. Sayan, eşiyle peş peşe fotoğraflarını paylaşıp "Aşkla, sevgiyle, sevgilim" notunu düştü.

ÜVEY OĞLU İÇİN BÜYÜK FEDAKARLIK

Ünlü şarkıcı, şimdi ise üvey oğlu için yaptığı hamleyle gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada yayılan bir iddiaya göre Sayan, Çağlar Ökten'in oğlu Artur'un eğitim masraflarını üstlendi. Şarkıcının bir kenara 100 bin dolar attığı iddiası herkesi şoke etti. 

Artur'un en iyi okullarda okuması için hazırlık yapan Sayan'a "Vay be helal olsun", "Gerçekten aşık olmuş", "Eşinin emanetine sahip çıktı" gibi yorumlar yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!