banner2

Mehmet Dinçerler rahat durmuyor! Kuveytli sevgilisi Rawan bin Hussain'e hediyeler yağdırdı! Ödediği fiyat ağızları açık bıraktı

Mehmet Dinçerler, Hadise ile boşanmasından kısa süre sonra yeni bir aşka yelken açtı. Dinçerler, sevgilisiyle bir mekanda yemek yerken objektiflere yansıdı. Ünlü iş insanının sevgilisine aldığı hediyenin fiyatı ise dudak uçuklattı.

Magazin 01.11.2022, 00:44 01.11.2022, 01:06
Abone ol
Mehmet Dinçerler rahat durmuyor! Kuveytli sevgilisi Rawan bin Hussain'e hediyeler yağdırdı! Ödediği fiyat ağızları açık bıraktı

Hadise ve Mehmet Dinçerler, 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda nikah masasına oturmuştu. Ancak ikilinin evliliği kısa sürdü. Evliliklerinde kriz yaşayan ünlü çift, 30 Eylül'de tek celsede boşandı. Hadise ayrılığın ardından konser maratonlarına devam ederken, Mehmet Dinçerler ise yeni bir sayfa açtı.

SEVGİLİSİNİ PRENSESLER GİBİ AĞIRLADI

Dinçerler'in Kuveytli şarkıcı Rawan Bin Hussain ile bir düğünde samimi şekilde eğlendiği öne sürülmüştü. İkilinin aşk yaşadığı iddia edildi. Sevgilisine Nişantaşı'nda lüks bir otel tutan Dinçerler, 3 gün için 70 bin TL ödedi. Ünlü iş insanı, sevgilisine dünyaca ünlü bir markanın çantasını da hediye etti. Dinçerler'in bu çanta için 49 bin TL ödediği öğrenildi. 

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER

Kuveytli şarkıcı, Instagram hesabında bu jestlerin fotoğraflarını paylaştı. Diğer yandan çift, geçtiğimiz gün yemek yerken objektiflere yansıdı. Çiftin birlikte ilk fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!