banner2

Masterchef Tunahan kimdir?

Masterchef 2021'in sevilen yarışmacılarından Tunahan Ak en dikkat çeken isimlerden biri oldu. Seyirciler Tunahan Ak'ın hayatını merak ediyor. Peki Masterchef Tunahan Ak kimdir?

Magazin 06.08.2021, 11:01 06.12.2021, 20:10
Abone ol
Masterchef Tunahan kimdir?

Masterchef 2021, yeni sezonda da izleyicilerin nabzını yakalamayı başardı. Final turu heyecanıyla devam eden yarışmada Tunahan Ak, sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor. İlk turdan itibaren konuşmalarıyla herkesi kahkahaya boğan Tunahan Ak'ın hayatı araştırılıyor. Peki Masterchef 2021 Tunahan Ak kimdir?

MASTERCHEF TUNAHAN HAYATI

Masterchef 2021'e İstanbul'dan katılan Tunahan Ak 19 yaşındadır. Yarışmacı, açık liseyi bitirmesinin ardından 4 yıl Bolu'da yatılı eğitim gördü. Tunahan Ak, 1,5 yıldır Kadıköy'de bir çikolata imalathanesinde çalışıyor. İlk turda patates yatağında bonfile yaparak bir üst tura geçen Tunahan Ak, final turunda barbunyalı profiterol yaparak ana kadro için önlüğü almaya hak kazandı. 

Yarışmacı ile şefler arasında ilk turda geçen diyalog izleyenleri kahkahaya boğmuş, sosyal medyada gündem olmuştu. Tunahan'ın Mehmet Şef'in "Eti nasıl pişirmek istedin?" sorusuna "Tavada" cevabını vermesi şefleri çok güldürdü. Şefin derece sorduğunu belirtmesi üzerine Tunahan'ın "60 derece" cevabı Danilo ve Somer Şefe kahkaha attırmıştı.

Masterchef Tunahan Kimdir

MASTERCHEF TUNAHAN ELENDİ Mİ?

20 Eylül akşamı yayınlanan Masterchef eleme gecesinde yarışmaya veda eden isim Tunahan oldu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!