banner2

Mahmut Tuncer'in otopark kavgası karakolda bitti

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer ile aynı sitede oturan Doktor Nahide Diren arasında yaşanan park kavgası karakolda bitti.

Magazin 21.08.2021, 10:30
Abone ol
Mahmut Tuncer'in otopark kavgası karakolda bitti

Ailesiyle birlikte İstanbul Sarıyer'de ikamet eden Mahmut Tuncer, aynı sitede yaşayan doktor Nahide Diren, 17 Mayıs tarihinde birlikte siteye girdi. Aracını oturduğu ikametin önünde başka bir araç olması nedeniyle sokağa park etti. İddiaya göre, Işıl Tuncer, Nahide Diren'e bağırarak "Aracını buraya çekme" dedi. Diren, "Burası belediyenin sokağı, park ederim" diyerek tepki gösterdi. İkili arasındaki tartışmaya Gizem de dahil oldu. Gizem Tuncer "Burası bizim bahçenin girişi. Bahçede tadilat var. Aracınız çizilir" dedi.

Anne kızın tartışmasına bahçe duvarından sokağa atlayan Mahmut Tuncer de katıldı. Ünlü türkücü ve Diren arasında yaşanan tartışma büyüdü. Diren polisi arayarak yardım istedi.

''İSTEDİĞİNİ ARA''

Sabah'ın aktardığı habere göre; olay yerine gelen polis ekiplerince karakola götürülen Tuncer ailesi ve Diren'in ifadelerine başvuruldu. Diren, Tuncer ailesinin kendisine hakaret ettiğini, "Aracınızı çizeriz" gibi sözlerle tehditler savurduğunu ve ünlü türkücünün "Tanıdıklarım var, istediğini ara" dediğini ileri sürdü. Taraflar hakkında soruşturma başlatıldı.

TARTIŞMA ANINI KAMERAYA ALDI

Mahmut Tuncer, tehdit ve hakaret iddialarını reddederek, Diren'in kendilerine hakaretler savurduğunu ileri sürdü. Yaşanan tartışmayı kaydeden Tuncer, "Bu sırada bile tehditler savurdu. 'Gazeteci misin' dedi? Ben ünlüyüm, bu tür olaylar karşısında dikkatli olmak zorundayım' dedim" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!