banner2

Kısmetse Olur Cansel'in müstehcen görüntüleri ifşa olmuştu! Harekete geçti, hukuki süreç başlattı

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacılarından Cansel Ayanoğlu, yıllar önceki müstehcen görüntüleriyle gündeme geldi. Açıklama yapan Ayanoğlu, hukuki sürecinin başlatıldığını söyledi.

Magazin 07.01.2023, 20:36 07.01.2023, 20:46
Abone ol
Kısmetse Olur Cansel'in müstehcen görüntüleri ifşa olmuştu! Harekete geçti, hukuki süreç başlattı

Kısmetse Olur programı, 5 yıl aranın ardından YouTube'da yeniden yayınlanmaya başladı. Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün yarışmacıları, hem programdaki tavırlarıyla hem eski halleriyle konuşulmaya devam ediyor. Yarışmacılardan Cansel Ayanoğlu'nun yıllar önce müstehcen görüntüleri ifşa oldu.

"REŞİT OLMAYAN BİR KIZI İFŞALAMAK NE KADAR DOĞRU?"

Yarışmacı, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu. Ayanoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Geçmişte olan şeyleri paylaşınca elinize ne geçti zavallılar? Bacak ya da göğüs dekoltesi ne zaman ifşa adı altında değerlendirildi. Ya da başka bir şey oldu? 8 yıl önceki reşit olmayan bir kızın videolarını ifşalamak ne kadar doğru? Çocukluk zamanlarında eğlencesine yaptığım yayınlar kimseyi ilgilendirmez. Her zaman yaptıklarımın arkasındayım. Hukuki süreç başlatılmıştır. Tek tek avukatı ilgileniyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz aşkolar. Unutmayın bana da bir şey olmaz."


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!