banner2

Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun davasında bayıldı, başını yere çarptı! Ünlü sunucunun sağlık durumu nasıl?

Ece Erken, Ocak ayında silahlı saldırı sonucu öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasının ilk duruşmasında fenalık geçirdi. Duruşma sırasında bayılıp başını çarpan Ece Erken'in sağlık durumuyla ilgili avukatından açıklama geldi.

Magazin 16.08.2022, 19:14 17.08.2022, 19:16
Abone ol
Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun davasında bayıldı, başını yere çarptı! Ünlü sunucunun sağlık durumu nasıl?

Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak'ta Bakırköy'de silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmişti. Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin 19 sanıklı dava bugün Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülmeye başladı. 

Duruşmaya katılan Ece Erken, fenalık geçirdi. Bayılan ünlü sunucu, başını sandalyeye çarptı. Ece Erken'in avukatından sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi. 

"HASTANE KONTROLÜ GEREKEBİLİR"

Erken'in avukatı Pırıl Erkanlı Üçgül, şöyle konuştu:

Duruşma öncesinde müvekkilimin çok zor bir psikolojiyle gelmişti. Fakat sanıkların ifadeleri ve olay anlatımları sırasında müvekkilimin başı dönerek düştü. Başını sandalyeye vurdu, dayanamadı. Çünkü ifade sırasında da ara ara dayanamıyordu zaten, müdahale ediyordu, doğru olmadığını ifade ediyordu.

En son dayanabileceği nokta bu oldu. Dolayısıyla bu duruşmanın devamını sonuna kadar getiremedi. Zaten bayıldığı için kollarından kaldırarak getirdik. Arka kapıdan çıkışını yaptık, hemen yanına gitmem gerekiyor. Hastaneye doğru geçtiler. Başını vurduğu için belki bir hastane kontrolü gerekebilir. O esnada gördüm. Belki hastaneye belki eve doktor getirilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!