Cem Küçük'ten olay yaratacak iddia! Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın askerde kayırılmasını sağladı

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, bugün köşesinde kaleme aldığı yazısında, Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'nın askerlik sürecini anlattı. Küçük, Çıra'nın askerlik süresince bütün eğitimlerden muaf olduğunu ve Ciğerci'nin terhis döneminde onu 4 araçla askeri alanın içinden aldığını belirtti.

Magazin 01.04.2022, 14:52
Cem Küçük'ten olay yaratacak iddia! Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın askerde kayırılmasını sağladı

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, köşesinde yazdığı yazısında Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'nın askerlik sürecini anlattı. 

GÖKHAN ÇIRA ASKERLİKTE KAYIRILDI MI? 

Küçük, Ankara Mamak Muharebe Birliği 2. Tabur 3. Bölük'te askerlik yapan Çıra'nın askerlik süresince kayırıldığını iddia ederek, Selin Ciğerci'nin terhis gününde askeriyeye 4 lüks araçla girip Çıra'yı oradan çıkardığını belirtti. 

İşte Cem Küçük'ün yazısının tamamı; 

Bir iki gündür bir grup vatandaşımızdan bazı şikâyetler aldım. Ankara Mamak Muharebe Birliği 2. Tabur 3. Bölük’te askerlik yapan Gökhan Çıra’nın kayırıldığıyla ilgiliydi bu şikâyetler.
Malum Selin Ciğerci diye biri var. Kim olduğunu herkes biliyor. Instagramda 4,5 milyon takipçisi var. Gökhan Çıra onun eşi...
Neyse, birlikte 260 kişi varmış. Gelmeden birçok sağlık sıkıntısı var diye belge almış. Bot istirahati, eğitim ve spor istirahati almış. Hiçbir eğitime katılmamış.
Esas meseleyi söyleyeyim. İki gün önce tezkere alırken Selin Ciğerci birliğin içine dört arabayla girmiş. Yani kışlanın içine Range Rover, Maybach, Bentley ve bir arabayla kışlanın içine girmiş ve Gökhan Çıra’yı alıp çıkmış. Diğer aileler dışarıda evlatlarını beklerken bu çiftin ayrıcalığı merak konusu olmuş. Hatta bende çıkış videoları da var.
Aileler bazı askerlere sormuşlar ama onlar, “Bizi aşan durumlar var” demişler.
Türk ordusu vatanımızın vazgeçilmezi. Ben askerlerimizin vatan için şehit olduklarına, olmayı göze aldıklarına şahidim. Sayın Hulûsi Akar ordumuza göz bebeği gibi bakıyor. Aynı şekilde Genelkurmay Başkanımız da... Hem yurt içinde hem de dünyanın dört bir yanında Mehmetçik ve komutanlarımız büyük özverilerle görev yapıyorlar.
Bu tür şikâyetler eski Türkiye alışkanlıkları. Ve herkesi rahatsız eder. Kimse kimseden üstün değildir. Hele hele "peygamber ocağı" olan ordumuzda torpil asla olmaz. Kışlada her vatan evladı eşittir...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!