banner2

Burcu Özberk'in yeni dizisi Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe uyarlama mı?

Yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen 'Queen Sugar'dan uyarlanan yeni dizisi 'Kraliçe', yakında seyirci karşısına çıkacak. Dizinin başrol oyuncularından Burcu Özberk, Kraliçe ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin 30.03.2023, 10:22 30.03.2023, 10:20
Abone ol
Burcu Özberk'in yeni dizisi Kraliçe ne zaman yayınlanacak? Kraliçe uyarlama mı?

Kraliçe için çok heyecanlı olduğunu ifadelerinde bulunan Burcu Özberk, "Ne kadar heyecanlı, içimin kıpır kıpır olduğunu tarif edemem. Beni etkileyen hikayesi oldu öncelikle. Sonra da tabi ki karakterim" açıklamasında bulundu.

"MUTLU OLDUĞU İÇİN YAPIYOR"

Dizide canlandıracağı karaktere değinen ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

"Güçlü bir kadın izleyeceğiz. Ailesinin hayatını ilmek ilmek işlemiş. Özverili ve güvenilir bir kadın. Kendisini ailesine adamış, bunu görev olarak değil de gerçekten isteyerek ve mutlu olduğu için yapıyor."

'BÜYÜK BİR OLAYLA BÜTÜN İNANCI YIKILIYOR' 

Kendilerine ait yoğun ve düzenli bir yaşamı varken, büyük bir olayla bütün inancı yıkılıyor. Bu arada babasının ona büyük bir sorumluluk yüklemesiyle kendini ve hayatını yeniden inşa etmesini göreceğiz.

DİZİNİN KONUSU NE?

Ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu olan Kraliçe dizisi yakında Kanal D’de.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!