Aslı Akyavaş kimdir? Orhan Pamuk’un evlendiği Aslı Akyavaş kaç yaşında, aslen nereli?

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, 10 yıldır beraber olduğu Aslı Akyavaş ile nikah masasına oturdu. Vatandaşlar, Akyavaş’ın hayat hikayesini merak ediyor. Peki, Aslı Akyavaş kimdir? Orhan Pamuk’un evlendiği Aslı Akyavaş kaç yaşında, aslen nereli? İşte detaylar…

Kimdir 06.04.2022, 20:34 06.04.2022, 20:39
Abone ol
Aslı Akyavaş kimdir? Orhan Pamuk’un evlendiği Aslı Akyavaş kaç yaşında, aslen nereli?

Verdiği röportajlar ve yazdığı kitaplarla gündem olan Orhan Pamuk dünya evine girdi. Nikah görüntülerini gören birçok kişi Orhan Pamuk’un eşiyle ilgili detayları merak ediliyor. Bu bağlamda, Aslı “Akyavaş kimdir? Orhan Pamuk’un evlendiği Aslı Akyavaş kaç yaşında, aslen nereli?” gibi sorulara yanıt aranıyor.

10 YILDIR BİRLİKTEYDİLER

Nobel Edebiyat Ödüllü yazar Orhan Pamuk bugün dünya evine girdi. Orhan Pamuk, on yıldır birlikte olduğu Aslı Akyavaş ile nikah masasına oturdu.

Orhan Pamuk ve Aslı Akyavaş çift, Beyoğlu Belediyesi tarafından kıyılan nikahla dünya evine girdi.

Pamuk ile Akyavaş on yıldır birlikteydiler. Salgın koşulları nedeniyle Orhan Pamuk ve Aslı Akyavaş evliliği aile arasında gerçekleşti.

ASLI AKYAVAŞ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

69 yaşındaki Orhan Pamuk’un eşi Aslı Akyavaş 47 yaşındadır. Aslı Akyavaş, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Siyaset Bölümü mezunudur. Akyavaş, sağlık turizmi alanında çalışıyor. Sağlık sektöründe yaptığı turizm işleriyle Aslı Akyavaş, Türkiye’de sağlık turizminin kurumsallaşmasındaki öncülüğü ile tanınıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!