Selçuk Tepeli FOX TV'den kovuldu mu? Selçuk Tepeli canlı yayında kalem fırlatıp bardak kırdı!

Selçuk Tepeli, FOX TV'de ana haber sunucusudur. Selçuk Tepeli, canlı yayın sırasında bir habere sinirlenip ilk önce kalem fırlattı, sonra da bardak kırdı. Bu olay sonrasında Selçuk Tepeli, sosyal medyada gündem oldu. Peki Selçuk Tepeli FOX TV'den kovuldu mu? Selçuk Tepeli canlı yayında kalem fırlatıp bardak kırdı!

Hayat 21.05.2022, 13:28 21.05.2022, 14:43
Abone ol
Selçuk Tepeli FOX TV'den kovuldu mu? Selçuk Tepeli canlı yayında kalem fırlatıp bardak kırdı!

Selçuk Tepeli, FOX TV'de ana haber bültenleri sunucusudur. Gazeteci Selçuk Tepeli ana haber sunarken yaptığı hareketlerle bakışları üzerine çekti. Olay sonrasında vatandaşlar internette Sulçuk Tepeli işten kovuldu mu diye konuşulmaya başladı. Peki Selçuk Tepeli FOX TV'den kovuldu mu? Selçuk Tepeli canlı yayında kalem fırlatıp bardak kırdı!

SELÇUK TEPELİ FOX TV'DEN KOVULDU MU?

Selçuk Tepeli, yaptığı hareketlerle gündeme geldi. Canlı yayında haber sunarken sinirlenen gazeteci Selçuk Tepeli, ilk olarak kalem fırlattı. Daha sonra da bardak kırıp yürüdü. Bardakta bulunan suyun bir kısmı kameralara sıçradı. İzleyiciler ne olduğuna anlam veremiyorken reji diğer habere geçti. 

Haber devam ederken yerine geri gelen Selçuk Tepeli, olay ile ilgili bir şey söylemeden haber sunmaya devam etti. 

Olay sonrasında sosyal medyada Selçuk Tepeli hakkında konuşmalar başladı. Sosyal medya kullanıcılarından bazıları Selçuk Tepeli'nin işine son verildiği ileri sürüldü.

SELÇUK TEPELİ İŞTEN ÇIKARILDI MI?

Sosyal medyada Selçuk Tepeli'nin işten çıkarıldığı konuşuldu. FOX Haber'in üst düzey yöneticileri  iddiaları kesin bir şekilde yalanlarken, Tepeli'nin görevine devam ettiğini söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!