banner2

Rüyada sigara içen birini görmek ne demek? Rüyada evde sigara içen birini görmek ne anlama gelir?

Sağlık için çok zararlı olan sigara rüyalara da girebiliyor. Rüyada birini sigara içerken görmek ne demek? Rüyada evde sigara içen birini görmek ne anlama geliyor?

Hayat 21.03.2023, 18:38
Abone ol
Rüyada sigara içen birini görmek ne demek? Rüyada evde sigara içen birini görmek ne anlama gelir?

Rüyada sigara içen birini görmek, kişinin daha lüks ve rahat hayat sürmek adına çok çalışmasına işaret eder. Başta kendisi ve sevdiklerini mutlu etmek isteyecek olan rüya sahibi çok kazanç elde etmek için sürekli olarak çalışacaktır. 

RÜYADA EVDE SİGARA İÇEN BİRİNİ GÖRMEK

Evde sigara içen birini görmek, aile içindeki tartışmalara ve küskünlüklere işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer evliyle eşi ve çocukları ile arası birden bozulur.

CAMİDE SİGARA İÇEN BİRİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada camide sigara içen birini görmek, kötü niyetli insanların varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafında bazı kötü niyetli insanlar olduğuna ve o kişilerden en yakın zamanda kurtulması gerektiğine delalet eder.

RÜYADA OTOBÜSTE SİGARA İÇEN BİRİNİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada otobüste sigara içen birini görmek, sınır tanımaz kişi olduğuna ve yakın zamanda taşınmaya işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında alacak olduğu bazı kararlar, onun ne kadar deli dolu olduğunun habercisi olacaktır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!