Buse Terim ameliyatsız 25 kilo verdi! İşte sırrı bu sebzenin suyu!

Teknik Direktör Fatih Terim'in küçük kızı olan Buse Terim, sosyal medyada oldukça fazla takipçisi olan isimlerden bir tanesi. Buse Terim, verdiği kilolar ile sık sık gündem olurken, kilo vermek isteyen takipçilerine bazı açıklamalarda bulundu. İşte ayrıntılar...

Hayat 17.05.2022, 16:12 17.05.2022, 16:18
Abone ol
Buse Terim ameliyatsız 25 kilo verdi! İşte sırrı bu sebzenin suyu!

Uzun yıllardır fazla kilolarından dertli olan Buse Terim, ameliyat olmadan, ilaç kullanmadan tam 25 kilo verdi. Kilo verme sürecini anlatan Buse Terim,Akşam 6'dan sonra yemek yemediğini ve bolca spor yaptığını söyledi. Peki, Buse Terim nasıl zayıfladı? Buse Terim nasıl kilo verdi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

BUSE TERİM NASIL KİLO VERDİ?

İki çocuk annesi Buse Terim, zayıflama sürecini şu cümleler ile anlattı; "

Benim uyguladığım sistem Aralıklı Oruç. Bu sisteme ben eylül sonu başladım, iki öğün beslendim. Aralarda tabii ki ara öğün yaptım ama ana öğün olarak bir kahvaltı öğünü bir öğlen ve akşamı birleştirdiğim son öğünü yiyordum."

En kritik noktanın saat 18:00'den sonra hiçbir şey yememesinin altına çizen Terim, aralıklı oruç yöntemin kendisine çok iyi geldiğini ancak herkeste bu kadar etkili olamayacağını da belirtti.

'O SAATİ KAÇIRMAMAYA ÇALIŞIYORDUM'

Buse Terim, sözlerine şu şekilde devam etti;  "Bazı sağlıksız alışkanlıklarımı da değiştirdim. Türk kahvemi, çayımı artık şekersiz içmeye başladım. Normal sütü badem sütüne çevirdim, evde kendi sağlıklı tatlılarımı yapmaya başladım. Öte yandan tüm bu süreçte, yemeklerini yanında taşıdığını söyleyen Terim, "Ofiste, arabada yemek saatim geldiğinde çantamdan yiyeceğimi alıp evde kendi hazırladığım yiyeceği yiyordum. O saati kaçırmamaya çalışıyordum. Bol su içiyorum, yeşil çay tüketiyorum, kereviz sapı suyu içiyorum. İnanılmaz fazla spor yaptım. Belki haftada 6 bazen 7...Hiç bırakmadan çok fazla spor yaptım. Onunda vücudun sıkılaşmasında etkisi olduğunu düşünüyorum." 

Eski kıyafetlerinin de birçoğunu küçük sürprizlerle takipçilerine yolladığını söyleyen Buse Terim, bazılarını da terziye götürüp daraltığını belirtti. Artık tüm yemekleri evde yapmaya başlayan Buse Terim, "Her şeyin sağlıklı versiyonunu evde yapabileceğimi biliyordum. Arada simit falan istedim ama tam buğday unundan kendim yaptım" cümlelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!