Yandex Metrica

Sitede Ara

Terör örgütü sempatizanlarına Nevruz bahanesi: Sokaklarda PKK elebaşı Öcalan'ın posterlerini açtılar

Terör örgütü sempatizanlarına Nevruz bahanesi: Sokaklarda PKK elebaşı Öcalan'ın posterlerini açtılar

HDP'liler ve terör örgütü PKK sempatizanları Nevruz'u bahane ederek sokakları resmen provoke etti. Nevruz kutlamalarında terör örgütü elebaşı Öcalan'ın posterini açan HDP'liler, asrın felaketinde yaşanan kayıpları hiçe saydı ve 'vur patlasın çal oynasın' kutlama yaptı.

Gündem

24.03.2024, 20:05

HDP'liler ve PKK sempatizanları 21 Mart'ta bahar bayramı Nevruz'u bir kez daha terör örgütü bayramı gibi lanse etti ve sokakları resmen provoke etti. 

Yargıtay Adnan Oktar hakkında kararını verdi! Silahlı suç örgütü davasında verilen ceza onandı! Yargıtay Adnan Oktar hakkında kararını verdi! Silahlı suç örgütü davasında... Haberi Görüntüle

DEPREMİN YARALARINA RAĞMEN 'VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN' KUTLAMA

Asrın felaketi Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşanan acıları hiçe sayan HDP'lielr, 'vur patlasın çal oynasın' tarzında bir kutlama yaprak milletin acısıyla dalga geçti. 

Son dakika... Beştepe'de önemli görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerini kabul etti Son dakika... Beştepe'de önemli görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerini... Haberi Görüntüle

TERÖR ÖRGÜTÜ ELEBAŞINA ÖZGÜRLÜK ÇAĞRISI

Kutlamalarda terör örgütü PKK elebaşı Öcalan'ın posterini açan HDP'liler, ölen teröristler için saygı duruşunda bulundu ve Öcalan'a özgürlük çağrısı yaptı. 

28. kattaki odada neler konuşuldu? Seçil Erzan davasında Fatih Terim bakın kime kefil olmuş 28. kattaki odada neler konuşuldu? Seçil Erzan davasında Fatih Terim... Haberi Görüntüle

KOLLUK KUVVETLERİNE TAŞ ATTILAR

Kutlamalara katılan göstericilerden bazıları ise terör örgütünün sözde üniformasını giydi. Terör örgütü sempatizanları kamu mallarına zarar verdi ve kolluk kuvvetlerine taş attı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading