banner2

Seçim 14 Mayıs'ta mı olacak? Seçim tarihi açıklandı mı?

Milyonlarca vatandaşın gündeminde yer alan seçimin ne zaman yapacağı sorusu gündemdeki sıcaklığını koruyor. Bugün 18 Ocak 2023 Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim tarhine dair önemli açıklamalarda bulundu. Vatandaş ise arama motorlarında, Seçim 14 Mayıs'ta mı olacak? Seçim tarihi açıklandı mı? sorularının cevaplarını arıyorlar. Sizler için bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını haberimizde derledik.

Gündem 24.01.2023, 11:56 24.01.2023, 11:55
Abone ol
Seçim 14 Mayıs'ta mı olacak? Seçim tarihi açıklandı mı?

Milyonlarca vatandaşın gündeminde yer alan seçimin ne zaman yapacağı sorusu gündemdeki sıcaklığını koruyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de partisinin grup toplantısında seçime dair önemli açıklamalarda bulundu. Bunun sonucunda vatandaş arama motorlarında, Seçim 14 Mayıs'ta mı olacak? Seçim tarihi açıklandı mı? sorularına yanıt arıyorlar. Gelin birlikte bu soruların cevaplarına bakalım.

SEÇİM TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Seçim tarihi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de partisinin grup toplantısında yaptığı açıklama ile netlik kazandı. 

SEÇİM 14 MAYIS'TA MI OLACAK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapmış olduğu konuşmasında seçim tarihinin 14 Mayıs'ta olabileceğini belirterek,"Sözü de kararı da geleceğini de tayin hakkını milletimize bırakmak istemeyen vesayet heveslilerine rağmen Türkiye Yüzyılı'nı başlatacağız. Milletimiz 73 yıl sonra bir kez daha aynı gün 6'lı masa diyerek karşımıza çıkan darbe şakşakçılarına yeter diyecektir." açıklamasında bulundu.  Bu bağlamda, seçimin 14 Mayıs'ta olacağı netlk kazandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!