banner2

Gazeteciye saldıran Cemal Enginyurt'a Demokrat Parti Başkanı sahip çıktı! DP'den ihraç edilecek mi?

Katıldığı bir televizyon programında gazeteciye saldıran Cemal Enginyurt’a Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, adeta sahip çıktı. Darp olayının ardından Cemal Enginyurt'un partisinden ihraç edilip edilmeyeceği merak konusu iken Uysal, "Cemal Enginyurt hakkında ihraç süreci başlatılacak mı?" sorusuna "Hayır, böyle bir sürecimiz yok" yanıtı verdi.

Gündem 09.08.2022, 00:41
Abone ol
Gazeteciye saldıran Cemal Enginyurt'a Demokrat Parti Başkanı sahip çıktı! DP'den ihraç edilecek mi?

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ihraç edilecek mi? Bu sorunun cevabı Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal verdi. Darp olayının ardından Cemal Enginyurt'un partisinden ihraç edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu. Bu soruyu Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal bizzat yanıtladı. Uysal, "Yapılan hareketin arkasında mısınız?" sorusunu ise, "Soru bir defa soru değil. Anlamaya çalışıyoruz, değerlendirme yaparız" diye cevapladı.

DOSYASI ANKARA’YA GÖNDERİLDİ

Katıldığı televizyon programında tartıştığı gazeteciye korumasıyla birlikte saldıran Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un dosyası Ankara'ya gönderildi. Enginyurt'un partisinden ihraç edilip edilmeyeceğiyle ilgili soruyu ise Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal açıkladı. Uysal, şu anda böyle bir sürecin olmadığını ifade etti.

KORUMASIYLA GAZETECİ LATİF ŞİMŞEK’E SALDIRMIŞTI

Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt, geçtiğimiz cumartesi günü katıldığı televizyon programında gazeteci Latif Şimşek'le tartıştı. Programın araya girmesinin ardından ise Enginyurt'un koruması olduğu iddia edilen kişi, Şimşek'e saldırdı. Bu anlar anbean kaydedilirken, Enginyurt ve korumasına her kesimden tepki geldi. Olayın ardından Cemal Enginyurt'un dosyası Ankara'ya gönderilirken, koruması da tutuklandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!