FETÖ’nün MİT imamı öldü! FETÖ'cüler bilgi nasıl sızdı kavgasına tutuştu

FETÖ'nün eski MİT imamı Murat Karabulut Almanya’da 3 gün önce kanserden öldüğü iddiasını Avukat Burak Bekiroğlu ortaya attı. Firari FETÖ’cü Önder Aytaç bir paylaşım yaparak söz konusu iddiayı doğruladı.

Gündem 19.08.2022, 00:19 19.08.2022, 00:43
Abone ol
FETÖ’nün MİT imamı öldü! FETÖ'cüler bilgi nasıl sızdı kavgasına tutuştu

“Dr. Sinan” kod isimli FETÖ'nün eski MİT imamı Murat Karabulut Almanya’da 3 gün önce kanserden öldüğü iddia edildi.  Avukat Burak Bekiroğlu, paylaştığı iddia ile ilgili, “Sessiz sedasız gömülmüş. FETÖ bu bilgiyi nedense gizli tutmak istiyor. Şahıs aynı zamanda Mustafa Özcan'ın çok yakın adamıydı” ifadelerini paylaştı. 

Bu paylaşımdan sonra da firari FETÖ’cü Önder Aytaç bir paylaşım yaparak söz konusu iddiayı doğrulayan ifadeler paylaştı. 

FİRARI FETÖ'CÜDE DOĞRULADI 

Aytaç yaptığı açıklamada, “Ben hiç sevmezdim kendisini. Cemaatten ‘ismi havuza düştü’ denilen herkeste onun katkısı vardı. 1 MİT belgesi düzenlenir ve bir şekliyle ‘ismi havuza düştü’ denilen kişi pasifize edilir ve aktif görevden el çektirilirdi ki Mustafa Özcan’ın da bu konuda ki katkısı çoktu - 4. Hala öldüğüne inanamıyorum. Ölümünde bile bir GATAkulle olabileceği kanısındayım” diye konuştu. 

"CEMAATTEN 'İSMİ HAVUZA DÜŞTÜ' DENİLEN HERKESTE KATKISI VARDI"

Karabulut'un isminin yazdığı mezarı paylaşan Aytaç şu ifadelere yer verdi: 

Ben hiç sevmezdim kendisini. Cemaatten “ismi havuza düştü” denilen herkeste katkısı vardı. 1 MİT belgesi düzenlenir ve bir şekliyle “ismi havuza düştü” denilen kişi pasifize edilir ve aktif görevden el çektirilirdi ki Mustafa Özcan’ın da bu konuda ki katkısı çoktu. Hala öldüğüne inanamıyorum. Ölümünde bile bir GATAkulle  olabileceği kanısındayım.
Aynı Orhan Çaya’nın Almanya’da kaldırılan cenazesi gibi - İngiltere’de onlarca insandan duydum ama doğruluğuna inanamadım. Derler ki; “Orhan Çaya ölmedi. Ölmüş gibi yapıldı ve borçlarının hepsinin üzerine yatılması sağlandı Mustafa Yeşil taktiğiyle.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!