banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da AK Parti teşkilatına seslendi! 'Siz siyasetin merkezindesiniz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun İl Danışma Meclisi toplantısına telefonla bağlanarak teşkilata seslendi.

Gündem 13.02.2022, 14:43 13.02.2022, 14:55
Abone ol
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da AK Parti teşkilatına seslendi! 'Siz siyasetin merkezindesiniz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun İl Danışma Meclisi Toplantısı'na telefon ile bağlanarak davetlilere seslendi. 

Hitaben konuştuğu teşkilat üyelerine siyasetin merkezinde olduklarını belirten Erdoğan, birilerinin söyledikleri her türlü ifadeye karşı teşkilatların çalışmalarına ve gayretlerine devam edeceğini ifade etti. 

'SİZ SİYASETTE ÖRNEKSİNİZ'

Seçime aylar kala gerçekleştirilen faaliyetlerin vatandaşlara anlatılmasının önemli olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnanıyorum ki siyasetin merkezindesiniz, siyasette örneksiniz ve örnek olmaya da devam edeceksiniz. Birileri birçok şeyler söyleyebilir ama biz çalışmalarımıza ve gayretimize bakacağız." diye konuştu. 

'16 AYI FIRSATA DÖNÜŞTÜRECEĞİZ'

16 ayı fırsata çevirmeleri gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çok daha büyük bir gayretle önümüzdeki 16 ayı fırsata dönüştüreceğiz. Yapmamız gereken en önemli şey şu 20 yol içerisinde ülkemize değer kazandırdık, bunları duymayanlara duyurmaktır. Bizim anlatmamız gereken yaptıklarımızdır." ifadelerini kullandı. 

'BİZİM FİTNEYLE DEDİKODUYLA İŞİMİZ YOK'

AK Parti'nin fitneyle işi olmadığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim fitneyle, dedikoduyla alakamız olmaması gerekir. Ben teşkilatıma bu noktada güveniyorum yeter ki dışımızkdakiler zaten hiçbir şey yapmış değiller ama bizim yaptığımız çok şey var bu yaptıklarımızı duymayanlara duyuralım." diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!