Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden ile yapacağı görüşmeyi erteledi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden ile yapacağı görüşmeyi erteledi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Biden arasında yapılacak olan görüşme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talebi doğrultusunda ileri bir tarihe ertelendi.

Gündem

06.05.2024, 16:55

Biden-Erdoğan görüşmesine ilişkin Bloomberg'e açıklamalarda bulunan üst düzey Beyaz Saray yetkllisinin aktardığı bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştireceği Beyaz Saray ziyaretini ileri bir tarihe alma kararı aldı.

Survivor ne zaman bitecek 2024? Survivor All Star finali ne zaman, hangi gün? Survivor ne zaman bitecek 2024? Survivor All Star finali ne... Haberi Görüntüle

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ERTELEME

Beyaz Saray yetkilisi, erteleme kararının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında yaşanan değişiklikler nedeniyle olduğunu dile getirdi.

Yetkili, ziyaret tarihinin muhataplarıyla tekrardan görüşüleceğini açıkladı.

ABD'li müdür Türkiye'den kaçırırken yakayı ele verdi! Litresi 10 milyon dolar ABD'li müdür Türkiye'den kaçırırken yakayı ele verdi! Litresi 10 milyon... Haberi Görüntüle

ERDOĞAN BIDEN GÖRÜŞMESİNİN GÜNDEMİ NE?

İleri bir tarihe ertelenen görüşmenin detaylarında bölgesel ve küresel meseleler ele alınacak. Ayrıca görüşmenin, Ortadoğu'da "daha geniş bir çatışmanın yaşanabileceğine" dair endişelerin ardından kayıtlara geçeceği notu paylaşıldı.

Habere Tepki Ver

3

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading