banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Engelliler Günü'ne özel mesaj!

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, ''3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle tüm engelli kardeşlerime en kalbî selam ve muhabbetlerimi iletiyorum. Türkiye Yüzyılı’nda eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan istihdama her alanda engelli vatandaşlarımızla birlikte olmayı sürdüreceğiz. Engelleri Birlikte Aştık '' dedi. Paylaşımda ayrıca engelli özel bireylerle 'Türkiye Yüzyılı' parçasının seslendirildiği görüldü.

Gündem 03.12.2022, 12:10 03.12.2022, 12:38
Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından 3 Aralık Dünya ENgelliler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, ''3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle tüm engelli kardeşlerime en kalbî selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.
Türkiye Yüzyılı’nda eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan istihdama her alanda engelli vatandaşlarımızla birlikte olmayı sürdüreceğiz. #EngelleriBirlikteAştık'' dedi.

'TÜRKİYE YÜZYILI' SÜRPRİZİ

Öte yandan Yücel Arzen, orkestrası ve emgelli özel bireylerle birlikte 'Türkiye Yüzyılı' parçasını seslendirdiği videoda paylaşımda yer aldı. Erdoğan'ın paylaşımı büyük beğeni topladı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!