Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'daki şölende gençlerle buluşacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün 81 ilden gelecek on binlerce gençle buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, şölen öncesi yaptığı açıklamada ''Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir." ifadesini kullandı. Adana Gençlik Şöleni'nde ünlü sanatçılar da sahne alacak.

Gündem 21.05.2022, 16:45 21.05.2022, 18:16
Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir yıl içerisinde 20'nci kez gençlerle buluşacak. Büyük Gençlik Şöleni'ne bugün Adana ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin 81 ilinden 100 bini aşkın genç Adana Gençlik Şöleni'nde bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir çoğu 2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerle sohbet edecek, onların taleplerini dinleyecek. Büyük Gençlik Şöleni, Adana'da son zamanlardaki en kapsamlı etkinlik olacak.

VATANDAŞLAR STADA ALINDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla bugün Adana'da düzenlenecek "Bir Gençlik Şöleni" öncesinde hazırlıklar tamamlandı. AK Parti Gençlik Kollarınca Yeni Adana Stadı'nda organize edilen etkinlik için yürütülen çalışmalar kapsamında, vatandaşlar saatler öncesinden alana gelmeye başladı. Güvenlik kontrolünün ardından, vatandaşlar 33 bin kişilik stada alındı. Stadın tribünlerinin tamamına yakını, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hitabı öncesinde doldu.

DİKKAT ÇEKEN PANKART

Tribünlerde, 2023 yazılı afişlerin arasına üzerinde "İzle izle bizi sonuna kadar, yollar gidilecek Fizan'a kadar" yazılı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın posteri açıldı. Türk bayrakları ve AK Parti flamalarıyla süslenen statta koreografi ve konserler için de hazırlıklar tamamlandı.

''ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMİN KİLİDİ GENÇLER''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam saat 18:30'da gerçekleşecek şölenle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Bu şölende gençlerimizin enerjisinden ve heyecanından bir kez daha istifade etme imkanı bulacağız. Tüm gençlerimizi Adana Stadyumu'ndaki şölenimize davet ediyorum. 2023 seçimlerinde 6 milyondan fazla gencimiz ilk defa oy kullanarak ülkesi ve kendi geleceği için siyasi irade ortaya koyacak. Bir başka ifadeyle önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir."

Şölenin düzenleneceği Yeni Adana Stadyumu'ndaki hazırlıklar 1,5 ay öncesinde başladı.

ÖMER ÇELİK: GENÇ KARDEŞLERİMİZİ BEKLİYORUZ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, büyük şölen öncesi hazırlıkları yerinde inceledi. Ömer Çelik ise "Stadyum Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazır. Bütün genç kardeşlerimizi, Türkiye'nin her tarafındaki genç arkadaşlarımızı, genç kardeşlerimizi buraya bekliyoruz. İsmine yakışan bir gençlik şölenini burada gerçekleştireceğiz." şeklinde açıklama yaptı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı'nın organize ettiği etkinliğe AK Gençlik'in 81 il teşkilatı mensupları katılacak.

ÜNLÜ SANATÇILAR SAHNE ALACAK

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile Şafak Sezer'in de türkü dinletisi sunacağı "Bir Gençlik Şöleni"nde, Erdem Kınay, Uğur Işılak, Tuğçe Kandemir ve Oğuzhan Koç da sahne alacak.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!